شهر موشکی

در زمانی که بسیاری از شهرهای ایران با فقر، بیکاری و گرسنگی دست و پنجه نرم می کنند، نیروی دریایی سپاه پاسداران از یک شهر موشکی جدید رونمایی کرد.

این شهر جدید شامل تعداد زیادی سامانه کروز، بالستیک و موشکی از بردهای مختلف است.

افتتاح یک شهر موشکی جدید توسط سپاه پاسداران به دلیل آغاز اعتراضات در شهرهای ایران در اعتراض به وضعیت نامناسب زندگی بحث و جدال ایجاد کرده است و خواستار دولت برای نجات آنها از فقر است.

♦   موشک‌های کروز و بالستیک 

بر اساس گزارش ها، این “شهر موشکی” شامل تعداد زیادی سیستم موشک‌های کروز، موشک‌های بالستیک و موشک‌های مختلف برد است.

شهر موشکی ایران

اگرچه گزارش ها محل این شهر جنگی را مشخص نکرده است، اما انتظار می رود این شهر در یکی از سایتهای نیروی دریایی سپاه پاسداران در خلیج فارس یا دریای عمان باشد.

مراسم افتتاحیه شهر موشکی جدید نیروی دریایی سپاه پاسداران با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، حسین سلامی، فرمانده کل نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به نمایش گذاشت.

♦   سواحل مسلح

سرتیپ علیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران، و گروهی از فرماندهان ارشد و مسئولان نیروهای مسلح از میان حاضران بودند.

شایان ذکر است سپاه پاسداران در مهرماه امسال از اضافه شدن ۱۸۸ پهپاد و هلی کوپتر به ناوگان دریایی خود خبر داد.

و در اواسط تیرماه، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران تهدید کرد: «همه سواحل ما مسلح است و تمام شهرهای مخفی و زیرزمینی ارتش و سپاه پاسداران با استفاده های مختلف دفاعی در سراسر سواحل جنوبی پراکنده شده اند».