خانواده قربانیان هواپیمای اوکراینی
 شعار مرگ بر خامنه ای توسط خانواده قربانیان هواپیمای اوکراینی مقابل دادگاه!

امروز یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰، همزمان با اولین جلسه دادگاه نظامی، خانواده های قربانیان هواپیمای اوکراینی، برای متهمان، در مقابل این دادگاه، تجمع اعتراضی برگزاری کردند.

 شعار مرگ بر خامنه ای توسط خانواده قربانیان هواپیمای اوکراینی مقابل دادگاه!

 شعار مرگ بر خامنه ای توسط خانواده قربانیان هواپیمای اوکراینی مقابل دادگاه همزمان با اعلام محاکمه ۱۰ متهم پرونده شلیک موشک های سپاه پاسداران به هواپیمای اوکراینی، تعدادی از خانواده های قربانیان این پرواز روز یکشنبه ۳۰ آبان در دادگاه نظامی تهران تجمع کردند.

در عکس‌های منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی از این تجمع، خانواده‌ها تصاویر قربانیان پرواز ۷۵۲ و پلاکاردهایی در اعتراض به محاکمه حمل می‌کردند.

در این تجمع که با حضور گسترده نیروهای امنیتی برگزار شد، شعارهای مرگ بر خامنه ای و مرگ بر جمهوری اسلامی به گوش می‌رسد.

 

طبق اعلام انجمن خانواده‌های قربانیان پرواز ۷۵۲، تنها والدین قربانیان این پرواز مجاز به حضور در دادگاه هستند و قبل از ورود آنها تلفن‌های همراه نیز پیش از ورود از آن‌ها گرفته شده است.

مرگ بر خامنه‌ای بار دیگر در قلب پایتخت طنین انداز شد!

 تعدادی از خانواده های قربانیان هواپیمای اوکراینی امروز یکشنبه ۳۰ آبان در مقابل
دادگاه نظامی تهران تجمع کردند.

خانواده‌ها عکس‌هایی از قربانیان پرواز ۷۵۲ و پلاکاردهایی در اعتراض به نحوه برگزاری این دادگاه به‌همراه داشتند.

در این تجمع ، شعارهایی چون «مرگ بر خامنه‌ای» و «مرگ بر جمهوری اسلامی» به گوش می‌رسد.

اسماعیلیون: دادگاه نمایشی‌ شرم‌آور است

واکنش حامد اسماعیلیون به برپایی دادگاه نمایشی متهمان سقوط هواپیمای اوکراینی: برگزاری دادگاه پرواز ۷۵۲ با ۱۰ متهم رده پایین نمایش شرم آور است

حامد اسماعیلون سخنگوی انجمن خانواده های قربانیانپرواز ۷۵۲ گفت: دادگاه نظامی ۱۰ متهم پرونده سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی روز یکشنبه ۳۰ آبان ماه در تهران برگزار می شود.

حامد اسماعیليون که همسر و دخترش را در این پرواز از دست داده، در توییتی نوشت: “محاکمه نظامی پرواز پی‌اس ۷۵۲ تا ساعاتی دیگر در تهران آغاز می شود. نمایش شرم آور با ده افسر رده پایین جایگاه متهمان خواهد بود. متهمین منتظر عوامل اصلی خواهد ماند، علی خامنه ای، فرماندهان سپاه پاسداران و اعضای شورای عالی امنیت ملی دور نخواهند بود.