شاهزاده رضا پهلوی
شاهزاده رضا پهلوی: قرارداد ایران و چین خائنانه است

شاهزاده رضا پهلوی: قرارداد ایران و چین خائنانه است، روز جمعه شاهزاده رضا پهلوی در پیامی توافق 25 ساله ایران و چین را “خائنانه” توصیف کرد و آن را ‌قراردادی توصیف کرد که از سوی جمهوری اسلامی به قصد «خریدن زمان برای بقا» در ازای «واگذاری کشور به بیگانگان» امضا شده است.

 قرارداد ایران و چین خائنانه است

روز جمعه شاهزاده رضا پهلوی در پیامی توافق 25 ساله ایران و چین را “خائنانه” توصیف کرد و آن را ‌قراردادی توصیف کرد که از سوی جمهوری اسلامی به قصد «خریدن زمان برای بقا» در ازای «واگذاری کشور به بیگانگان» امضا شده است.

وی در این پیام به مردم ایران نوشت: “جمهوری اسلامی در اوج بحران مالی و مشکلات اقتصادی ، در اوج بحران مشروعیت سیاسی و در اوج انزوای جهانی است ، قصد دارد کشور عزیزمان را تسلیم کند. کشور را به یک خارجی بیاورید، تا شاید برای ادامه بقای خود زمان بخرد.».

آخرین ولیعهد ایران افزود که با این توافق نامه ، “آینده ایران” و “استقلال” آن به “بیگانگان” منتقل می شود و “دلالان این وطن‌فروشی، محتوای این قرارداد خائنانه را از مردم پنهان می کنند، صاحبان اصلی هستند. از این کشور ، به این بهانه ، که طرف دیگر یعنی دولت چین راضی نیست.”

رضا پهلوی علی خامنه‌ای را یکی از «خیانتکارترین حاکمان تاریخ ایران» نامیده

در همین حال ، رضا پهلوی به مردم ایران هشدار داد که در صورت ادامه حکومت جمهوری اسلامی ، “هیچ نشانه ای از استقلال و تمامیت ارضی ایران وجود نخواهد داشت”.

وی در بخشی دیگر از پیام خود خطاب به رهبر جمهوری اسلامی نوشت که وی در طول سی و دو سال حکومت خود “مستبدانه و عامدانه، باعث و بانی بدبختی میلیون‌ها ایرانی و عقب‌ماندگی و انزوای” بود.

وی علی خامنه ای را یکی از “«خیانتکارترین حاکمان تاریخ ایران” توصیف کرد و برای او نوشت که نام وی در “لیست بدترین و مستبدترین حکام جهان” قرار خواهد گرفت.