دندان ها
سفید کردن دندان ها به طور طبیعی در خانه

سفید کردن دندان ها به طور طبیعی در خانه؛ خوشبختانه درمان های خانگی زیادی وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها دندان های خود را زیبایی و سفید کرده و لبخند خود را راحت و صاف کنید.

سفید کردن دندان ها به طور طبیعی در خانه

خمیر جوش شیرین و پراکسید هیدروژن

1 قاشق چای خوری جوش شیرین را مخلوط کنید ، یک خمیر نازک از پراکسید هیدروژن را در یک کاسه کوچک درست کنید ، با استفاده از یک مسواک نرم خمیر را روی دندان بمالید ، به مدت دو دقیقه به آرامی مسواک بزنید ، سپس بشویید ، با خمیر دندان مسواک بزنید و به طور مرتب مسواک بزنید.

قرقره کردن پراکسید هیدروژن

مسواک زدن با خمیر دندان معمولی ؛ نصف فنجان آب را با دو قاشق غذاخوری پراکسید هیدروژن مخلوط کنید و به مدت یک دقیقه در دهان خود قرقره کنید. برای حذف پراکسید هیدروژن ، مسواک بزنید و با آب بشویید. این کار را هر روز تکرار کنید تا دندان های شما روشن شوند.

برای سفید کردن دندان ها از خمیر نمک دریا و جوش شیرین استفاده کنید

1 قاشق چای خوری جوش شیرین را با نصف قاشق چای خوری نمک دریا با کمی آب در یک کاسه کوچک مخلوط کنید تا خمیری نازک ایجاد شود ، با استفاده از مسواک نرم خمیر را روی دندان بمالید و برای مدتی به آرامی مالش دهید. به مدت دو دقیقه مسواک بزنید ، سپس با آب بشویید و به طور مرتب با خمیر دندان مسواک بزنید.

سفید کردن دندان ها به طور طبیعی در خانه

سفید کردن دندانها با خمیر آب لیمو و جوش شیرین

یک قاشق چایخوری آب لیمو را با مقدار لازم جوش شیرین مخلوط کنید تا به صورت خمیر نازک ایجاد شود ، سپس آن را با مسواک نرم به مدت دو دقیقه مسواک بزنید ، با آب بشویید ، سپس آن را به طور مرتب با خمیر دندان مالش دهید ، تا آب لیمو از بین برود.