علی آباد کتول

گودبرداری غیرقانونی صبح امروز، شنبه ۸ آبان، منجر به ریزش دیوار و ساختمان مدرسه در علی آباد کتول و مجروح شدن تعدادی از دانش آموزان و معلمان شد.

مسئولان این شهرستان خبر ریزش دیوار مدرسه و مجروح شدن ۷ دانش آموز و ۳ مربی را تاکید کردند و از انتقال مصدومان به بیمارستان خبر دادند.

 فرهاد میقانی، مدیر هلال احمر گلستان اظهار داشت: «۷ تیم عملیاتی از شعبه و پایگاه زرین گل علی آباد کتول و پایگاه قرق گرگان با بکارگیری ۵ خودروی امدادی و ۲ ست نجات آوار به محل حادثه اعزام شدند».

به نوبه خود، حسینعلی ایزد، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان علی آباد کتول، نیز از دستگیری دو نفر در رابطه با ریزش یک مدرسه در این شهرستان خبر داد.

دادستان عمومی  توضیح داد که به محض اطلاع از این خبر، نیروهای امنیتی در محل حاضر شدند و بررسی و تحقیقات میدانی در خصوص این حادثه انجام شد.

حسینعلی ایزد اضافه کرد: «این حادثه در شعبه اول بازپرسی دادسرای علی آباد تشکیل شد و همه عوامل درگیر در این حادثه به دادسرا احضار شدند».

ریزش مدرسه

وی ادامه داد که ساختمان این مدرسه غیردولتی بر اثر گودبرداری غیرقانونی فروریخت و باعث مصدوم شدن سطحی تعدادی از دانش آموزان و مربیان شد.