درگیری مسلحانه و قتل هولناک در شهریار
درگیری مسلحانه و قتل هولناک در شهریار

درگیری مسلحانه و قتل هولناک در شهریار؛ یک جوان در پی قتل دایی خود در یک گاوداری، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی بازداشت شد.

درگیری مسلحانه و قتل هولناک در شهریار

چند روز پیش، یک خبر قتل مسلحانه در یکی از محله‌های شهر شهریار به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش شد. پس از اعلام این خبر، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه بازپرس کشیک قتل، به محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند. در پی بررسی‌های انجام شده، یک جوان به جرم قتل دایی خود در گاوداری دستگیر شد.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد جوانی که به دلیل شلیک یک گلوله سلاح شکاری قتل رسیده بود، مواجه شدند. بررسی‌های اولیه نیز نشان داد که پس از ارتکاب جنایت، قاتل سلاح را در گاوداری رها کرده و از محل حادثه فرار کرده است.

با توجه به تحقیقات ابتدایی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، مشخص شد که قبل از واقعه، مقتول به دلیل اختلافات مالی با خواهرزاده خود در گاوداری درگیر شده و در جریان این نزاع، ناگهان با سلاح شکاری که در دست داشته بود، دایی خود را هدف شلیک گلوله قرار داده است.

علت اين حادثه؟

متهم در بازجویی‌های فنی به جرم قتل دایی خود در یک گاوداری در یکی از محله‌های شهریار اعتراف کرد و اظهار داشت: “با دایی‌ام به خاطر یک ملک اختلاف داشتم و در روز حادثه به گاوداری مذکور رفتم و با او روبرو شدم. در آنجا به‌یکدیگر فحاشی کردیم و درگیر شدیم. ناگهان با سلاح شکاری که در دست داشتم، دایی خود را هدف قرار دادم و او را به قتل رساندم.”