وریا غفوری
خداحافظی وریا غفوری از استقلال!

خداحافظی وریا غفوری از استقلال؛ وریا غفوری کاپیتان محبوب آبی پوشان تهرانی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از استقلال خداحافظی کرد. غفوری در پست خود نوشت: بدروداستقلال قهرمان…

خداحافظی وریا غفوری از استقلال!

وریا غفوری کاپیتان محبوب آبی پوشان تهرانی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از استقلال خداحافظى کرد. غفوری در پست خود نوشت: بدروداستقلال قهرمان…

کاپیتان استقلال به دلیل حمایت از اعتراضات شهروندان و انتقاد از عملکرد مقامات جمهوری اسلامی چندین بار تحت فشار قرار گرفت و در نهایت سردار آجرلو قرارداد خود را با استقلال تمدید نکرد.

کاپیتان سابق استقلال!

«بدرود استقلال قهرمان»؛ وریا غفوری پس از چند روز سکوت با انتشار این سه کلمه در صفحه شخصی اینستاگرام خود پایان همکاری با آبی پوشان را پس از۶ سال رسما اعلام کرد. خبر تلخ و ناراحت کننده برای بسیاری از هواداران استقلال که به کاپیتان خود علاقه زیادی داشتند.

هر چه باشد، حالا غفوری مجبور است با هواداران استقلال خداحافظی کند و دیگر او را در پیراهن این تیم نخواهیم دید. ستاره سابق تیم ملی ایران در آستانه ۳۵ سالگی است و جایی در تیم استقلال ندارد و شاید شاهد ادامه فوتبال او در تیم دیگری باشیم.

حالا برای وریا غفوری باید از لقب «کاپیتان سابق استقلال» استفاده کنیم. اگرچه تصور دیدن غفوری با پیراهن تیمی دیگر برای هواداران استقلال ناراحت کننده است، اما چنین مسائلی بارها در فوتبال حرفه ای دیده شده است و این بار فوتبال تلخی خود را به غفوری نشان داده است.