فائزه هاشمی

فائزه هاشمی با حمله به رژیم جمهوری اسلامی اعلام کرد که رفتار حکومت ابراهیم رئیسی، تصویر یک دولت تروریستی را از ایران به جهان نشان می‌ دهد.

فائزه هاشمی رفسنجانی، فعال سیاسی و دختر اکبر هاشمی رفسنجانی از بنیانگذاران جمهوری اسلامی، در مصاحبه‌ای در اپلیکیشن کلاب‌هاوس، خواستار ادامه تحریم‌ها علیه سپاه پاسداران شد.

وی گفت: «تنها راه باقی‌مانده برای برگرداندن سپاه به پادگان‌ها این است که تحریم سپاه ادامه یابد. چون فعالیت سپاه روز‌به‌روز گسترش پیدا می‌کند و این مسئله احتمال بازگشت این نیرو به پادگان‌ها را سخت‌تر می‌کند».

وی افزود که سپاه موشک می‌ زند و اعلام می کند که کار ما است، عملکرد سپاه پاسداران را به ضرر کشور دانست و گفت: «چیزی که از سپاه نصیب جامعه ایران می‌شود منفی است و باید جایی متوقف شود».

خانم فائزه اضافه کرد: «خیلی رو تمام خطاهایش را که به ضرر کشور است، انجام می‌دهد. چیزی که از سپاه نصیب جامعه ایران می‌شود منفی است و باید جایی متوقف شود».

وی ادامه داد: «تحریم سپاه و باقی ماندن این نیرو در فهرست سازمان‌های تروریستی، از موارد اختلاف آمریکا و ایران برای احیای برجام است. تهران بارها درخواست کرده است آمریکا سپاه را از این فهرست خارج کند اما واشنگتن تاکنون این درخواست را قبول نکرده است».