حمله شبانه با گاز سمی به دو خوابگاه دانشجویان دختر در اصفهان
حمله شبانه با گاز سمی به دو خوابگاه دانشجویان دختر در اصفهان

حمله شيميايى به خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان؛ شامگاه دوشنبه ۲۴ اسفندماه، دو خوابگاه دانشجویی دختر دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز هدف این حملات قرار گرفتند.

حمله شيميايى به خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

همزمان با ادامه حملات گازهای سمی به مدارس و دانش‌آموزان دختر در ده‌ها شهر ایران، شامگاه دوشنبه ۲۴ اسفندماه، دو خوابگاه دانشجویی دختر دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز هدف این حملات قرار گرفتند.

شوراهای صنفی دانشجویی کشور از «خوابگاه میلاد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ساعاتی پیش مورد حمله‌» خبر دادند.

در گزارش شوراهای صنفی دانشجویی که اواخر ساعات‌های پایانی شامگاه دوشنبه منتشر شد، آمده است: «در حال حاضر دانشجویان محل سکونت را ترک کرده اند، اما هنوز اطلاعات دقیقی از تعداد مبتلایان به مسمومیت در دست نیست».

در همین حال کانال تلگرامی «دانشجویان متحد» با انتشار عکس هایی از دانشجویان دختر خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان که در شهر اصفهان تجمع کردند، از حمله به «دو خوابگاه دختران» دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

دستور تخلیه خوابگاه دانشجویان دختر صادر شد.

بر اساس این گزارش، شامگاه دوشنبه پانزدهم اسفندماه «حدود ساعت ۲۳ با احساس بوی بد در فضای خوابگاه‌های کرمانی و میلاد» و پس از بروز «علائم تهوع، استفراغ و سرگیجه» در بین تعدادی از دانشجویان دختردو خوابگاه، دستور تخلیه خوابگاه دانشجویان دختر صادر شد.

در تصاویر منتشر شده تعدادی آمبولانس و همچنین خودروهای انتظامی در محوطه خوابگاه‌های دختران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دیده می شود.

خوابگاه قدس دانشگاه شهید مدنی

 

بوی گاز شدید در خوابگاه دانشگاه حائری میبد