وريا غفورى
حمايت فعالان توییتر از وريا غفورى

حمايت فعالان توییتر از وريا غفورى/ هواداران تیم فوتبال استقلال به عدم تمدید قرارداد وریا غفوری، کاپیتان تیم فوتبال استقلال اعتراض كردند، و هشتگ «وریا تنها نیست» در توییتر فارسی ترند شد.

عدم تمدید قرارداد وریا غفوری

در روزهای اخیر موضوع جدایی یا تمدید قرارداد وریا غفوری کاپیتان استقلال خبرساز شده است.

مدیران این باشگاه تصمیم گیری در مورد کاپیتان خود را به ساپینتو سپرده اند اما به نظر می رسد حضور وریا غفوری در جمع آبی پوشان دوام نیاورد. غفوری که چهارشنبه گذشته به صراحت از عدم مذاکره باشگاه برای تمدید قرارداد ابراز نارضایتی کرده بود، با انتشار متنی تصریح کرد که شرایط برای ادامه همکاری و استقلال حداقل تا این لحظه امکان پذیر نیست.

به نظر می رسد وریا غفوری از استقلال تنها کسی است که برای تمدید قراردادش مذاکره نشده است، به همین دلیل متنی را منتشر کرده که معنی و مفهوم آن چیزی به غیر از فاصله گرفتن از فرصت همکاری مجدد با آبی پوشان نیست.

دلیل عدم تمدید قرارداد وریا غفوری!

وریا غفوری مدافع و کاپیتان تیم استقلال که مدت هاست به مسائلی چون دختر آبی، ورود زنان به ورزشگاه ها، اعتراضات مردم ایران و معیشت شهروندان ایرانی اعتراض كرده و همین موضوع باعث محرومیتش از مسابقات شد که از تیم ملی کنار گذاشته شود و حالا مسئولان باشگاه استقلال هم قصد ندارند قرارداد وریا غفوری را تمدید کنند.

حمايت فعالان توییتر از وريا غفورى/ “وریا تنها نیست” توییتر را تکان داد

حتی اگه قرار باشه تمام فصل هم رو نیمکت بشینه ، باز هم وجودش غنیمتی است . هم برای سرمربی و هم برای هوادار و هم برای باشگاه استقلال

یکی مرد جنگی به از صد هزار

برایِ این لحظه

یکی برای همه
همه برای یکی

https://twitter.com/M_jokker21/status/1541039972563619840?s=20&t=zons-hRK3QzzmZ7ckWv1MA

تایملاین رو زیبا کنم با شرف فوتبال ایران.