حضور شاهزاده رضا پهلوی در تجمع ۱۱ فوریه در لس آنجلس
حضور شاهزاده رضا پهلوی در تجمع ۱۱ فوریه در لس آنجلس

چهره‌های سرشناس اپوزیسیون از جمله شاهزاده رضا پهلوی، مسیح علی‌نژاد، حامد اسماعیلیون و نازنین بنیادی به همراه هنرمندان و فعالان مشهور ایرانی در گردهمایی‌های بزرگ در واشنگتن دی سی و لس‌آنجلس، سخنرانی کرده و عزم ملت ایران برای سرنگونی رژیم را تایید کردند.

https://twitter.com/saeid_555555/status/1624582231401328642?s=20&t=J2gIbJGsIxV9_PuO8pH82g

شاهزاده پهلوی: در ایران آزاد همه با هر گرایش فکری و سیاسی برابرند.

شاهزاده رضا پهلوی سخنان خود را در اجتماع بزرگ ایرانیان در لس آنجلس با ادای احترام به زنان ایرانی که «نخستین قربانیان این انقلاب ظالمانه در چهل سال گذشته بودند» آغاز کرد و گفت: امروز نه تنها شاهد مقاومت ۴۴ ساله هستیم. امروز در ایران شاهد اولین انقلاب زنان در جهان هستیم “زنان ایرانی در انقلاب خود تنها نیستند و همه مردان از آنها حمایت می کنند.”

وی افزود: زنان ایرانی همیشه در بدترین شرایط در صف اول مبارزه بوده و هستند.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از مردم ایران شجاعت نشان می دهند، م از اهل تسنن مولوی عبدالحمید با شجاعت ایستاده و از تمامیت ارضی ایران و برابری همه ایرانیان می گوید.

شاهزاده رضا پهلوی: به زندانیان سیاسی و معترضان زندانی می گوییم تنها نیستند. ما صدای شما در جهان هستیم

شاهزاده رضا پهلوى تاکید کرد: ما به زندانیان سیاسی و معترضان می گوییم که تنها نیستند، ما صدای شما در جهان هستیم، دنیا باید از مردم ایران حمایت کند، دنیا نباید اصرار به مذاکره با نظامی داشته باشد که تمام بدنه‌اش پوسیده اصرار کند تا آن را زنده نگه دارد، آنها در شرایطی که یک ملت دارد «مرگ بر دیکتاتور» می‌گوید.

شاهزاده رضا پهلوی گفت: ما به دنیا می گوییم شما معتقدان به دموکراسی، حقوق بشر و حاکمیت ملت ها بر ملت ایران تکلیف نمی کنید، بلکه از حق تعیین سرنوشت آنها حمایت می کنید.

شاهزاده رضا پهلوی افزود: ما روی چیزی جز همت و غیرت مردم خود حساب نمی کنیم. جهان باید این بار در سمت راست تاریخ قرار گیرد و به جای حفظ یک نظام پوسیده، از مردم ایران حمایت کند تا هزینه آزادی ایران هرچه کمتر شود.»