حسین سلامی
حسین سلامی: آنها که ما را به خاطر ایستادن مقابل غرب مسخره کنند، وطن فروشند

حسین سلامی ، فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: “مردم وطن فروش و خائنی که به غرب لبخند می زنند و و صدایشان پژواک صدای غرب و آمریکاست و مردم ما را به خاطر ایستادگی در برابر غرب به سخره می‌گیرند. غرب.” بدانند در کشور ما جایگاهی ندارند. “

آنها که ما را به خاطر ایستادن مقابل غرب مسخره کنند، وطن فروشند

حسین سلامی: آنها که ما را به خاطر ایستادن مقابل غرب مسخره کنند، وطن فروشند، فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: “انسان‌های وطن‌فروش و و خائنی که به غرب لبخند می‌زنند و صدایشان پژواک صدای غرب و آمریکا است ، باید بدانند که در کشور ما جایی ندارند.”

حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران در جلسه روز دوشنبه 25 مرداد در پی دستورهای رهبر معظم جمهوری اسلامی برای مقابله با کرونا

پس از آنکه حضرت آیت الله خامنه ای ورود واکسن های موثرى مانند فایزر و مدرنا را ممنوع کردند ، ایران یکی از بالاترین آمار مرگ و میر را در جهان دارد. تصمیم رهبر جمهوری اسلامی انتقادات بسیاری را برانگیخت.

سردار سلامی: اردوگاه های سپاه پاسداران به مراکز بهداشتی تبدیل کنید

سردار حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران خطاب به سران سپاه پاسداران در استان های ایران گفت:پایگاهها ، اردوگاهها و مراکز مقاومت در کشور را به مقرهای بهداشت ، ایمنی ، امداد و نجات افراد آسیب دیده از شیوع کرونا تبدیل کنید.

شما دارای ناوگان بزرگی از اتومبیل و موتورسیکلت هستید و می توانید این سرمایه گذاری را برای حمایت از خانواده های آسیب دیده و نیازمند انجام دهید.

منوعیت واردات واکسن آمریکایی و انگلیسی

آیت الله خامنه ای در بیانیه ای که در ۱۹ دی ۱۳۹۹ ، یک ماه پس از شروع واکسیناسیون در ایالات متحده منتشر کردند ، گفت: “واکسن های آمریکایی و انگلیسی اجازه ورود به کشور را ندارند.” من به مسئولین هم گفته ام. هنوز هم به طور کلی می گویم.

خبرگزاری فارس ، نزدیک به سپاه پاسداران ، روز دوشنبه در گزارشی نوشت که رهبر جمهوری اسلامی قصد دارد “درباره تصمیم ممنوعیت واردات واکسن های فایزر و مدرنا به ایران صادقانه وکاملا صادقانه و شفاف به عهده بگیرد.

وزارت بهداشت ایران اعلام کرد از 24 مرداد تا 25 مرداد 655 مورد مرگ بر اثر بیماری کرونا در کشور ثبت شده است. این بالاترین میزان مرگ و میر روزانه در ایران از زمان شیوع ویروس کرونا است.