حادثه هولناک
حادثه هولناک؛ قتل همسر و مادر همسر در گناوه

حادثه هولناک؛ مردی در گناوه همسر و مادر شوهرش را به دلیل اختلاف خانوادگی کشت، مدت کوتاهی پس از قتل، طی تیراندازی به سمت ماموران پلیس و تبادل آتش کشته شد.

حادثه هولناک؛ قتل همسر و مادر همسر در گناوه

حدود ساعت ۴۰ دقیقه بامداد امروز، در پی قتلی با اسلحه در یکی از خیابان های گناوه، بلافاصله تیمی از کارآگاهان و مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند که مشخص شد مردی ۲۳ ساله به دلیل اختلافات خانوادگی با همسر، برادر و مادرهمسر خود، آنها را با یک قبضه کلت کمری مورد شلیک گلوله قرار داده است.

سردار حیدر سوسنی گفت: در نهایت با بررسی های میدانی پلیس مشخص شد تمامی مصدومان این حادثه به بیمارستان منتقل شدند که کارشناسان اورژانس فوت همسر ۱۶ ساله و مادر ۵۱ ساله وی را تایید کردند. -یهمچنین برادر همسر شخص ضارب نیز مجروح شده و تحت درمان است.

علت اين حادثه؟

این مقام ارشد انتظامی استان بوشهر گفت: بلافاصله پس از وقوع این حادثه، طرح مهار برای دستگیری قاتل در منطقه گناوه و دیلم و قاتل فراری که در جریان درگیری و تیراندازی به سمت پلیس قصد خروج از فرمانداری را داشت، طی یک درگیری و تیراندازی به سمت ماموران انتظامی در ایستگاه «بی بی حکیمه» شهرستان دیلم، مجروح و به علت شدت جراحات کشته شد.

سوسنی گفت: قاتل بین خانواده و همسرش اختلاف پیدا کرد و روز حادثه با آنها درگیر شد و به آنها شلیک کرد.