حادثه شوک‌آور: فروپاشی یک معدن در منطقه شمالی دامغان
حادثه شوک‌آور: فروپاشی یک معدن در منطقه شمالی دامغان

حادثه شوک‌آور: یکی از معادن شمال شهرستان دامغان در استان سمنان فرو ریخته است.

فروپاشی یک معدن در منطقه شمالی دامغان

فروپاشی یک معدن در منطقه شمالی دامغان؛ گزارش خبری از خبرگزاری تسنیم نشان می‌دهد که یک معدن در منطقه شمالی شهرستان دامغان، استان سمنان، به واقعیت فرو ریخته است.

با توجه به این گزارش، تیم‌های امدادی از شهرستان‌های دامغان و سمنان به منطقه وقوع حادثه اعزام شده‌اند. همچنان اطلاعاتی درباره خسارات، مصدومان و احتمال وقوع کشته‌ها در دسترس نیست.

انفجار و ریزش معدن “طزره” در دامغان: حداقل شش کشته

باشگاه خبرنگاران جوان، که وابسته به صداوسیمای کشور است، گزارش داد که حداقل شش نفر در اثر انفجار و ریزش معدن “طزره” در دامغان جان خود را از دست داده‌اند.

تیم‌های امدادی از شهرستان‌های دامغان و سمنان به محل وقوع حادثه اعزام شده‌اند و هنوز اطلاعات رسمی درباره خسارات، مصدومان، و کشته‌ها منتشر نشده است.

تاکنون علت این حادثه اعلام نشده است. این معدن زغال سنگ به نام “رزمجای غربی” توسط یک پیمانکار اداره می‌شود.

به گزارش رسانه‌های خبری در ایران، پس از گذشت ۱۰ ساعت از واقعه در معدن زغال‌سنگ طرزه در نزدیکی دامغان، توانسته‌اند پیکر شش کارگر محبوس در این معدن را پیدا کنند. این حادثه در شامگاه روز یکشنبه به وقوع پیوست و ناشی از تجمع گاز در تونل رزمجاه بوده است. پس از این حادثه، سرنوشت شش کارگری که در عمق ۷۰۰ متری این معدن به دام افتاده بودند، ناگهان ناپدید شده بود و تا زمان گزارش فوق از سوی رسانه‌ها، هیچ خبری از آن‌ها در دسترس نبود.