روزنامه
جنجال شديد دو روزنامه زیر نظر علی خامنه‌ای درباره کناره‌گیری ابراهیم رئیسی

جنجال شديد دو روزنامه زیر نظر علی خامنه‌ای درباره کناره‌گیری ابراهیم رئیسی؛ پس از درخواست مسیح مهاجری مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی برای استعفای ابراهیم رئیسی، روزنامه کیهان او را توجیه‌کننده سیاست‌های مخرب روحانی، و نوشته‌های وی را سخیف و مبتذل توصیف کرد.

جنجال شديد دو روزنامه زیر نظر علی خامنه‌ای درباره کناره‌گیری ابراهیم رئیسی

 پس از درخواست مسیح مهاجری مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی برای استعفای ابراهیم رئیسی، روزنامه کیهان او را توجیه‌کننده سیاست‌های مخرب روحانی، و نوشته‌های وی را سخیف و مبتذل توصیف کرد.

مهاجری در شماره ۱۵ اردیبهشت این روزنامه نوشت: «نان در دوران جنگ تحمیلی هم گران نشد.

وی خطاب به رئیسی نوشت: فبه این ترفند دلتان را خوش نکنید که رسانه‌های وابسته به دولت منتقدان را ضدانقلاب وابسته به آمریکا و صهیونیسم می نامند.

مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی خطتب به رئیسى: اکنون که نمی توانید مشکلات را حل کنید، شجاعانه کنار بروید

مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی در پایان مقاله خود خواستار استعفای رئیسى شد و تاکید کرد: اکنون که نمی توانید مشکلات را حل کنید، شجاعانه کنار بروید و کار را به متخصصان بسپارید تا مردم و کشور را از این گرداب خطرناک نجات دهند.»

اما روزنامه کیهان در شماره روز یکشنبه خود در واکنش به این مطلب ضمن حمله شدید به دولت حسن روحانی، خطاب به حسین شریعتمداری، مدیرمسئول خود نوشت.
مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی در دوره دولت روحانی «رویش را به سمت دیگری چرخانده بود و به جای سؤال از مدیران، مجیز آنها را می‌گفت یا حداکثر لکنت زبان داشت».