بانک ملی
جزييات سرقت صندوق‌های امانات از بانک ملی روبه‌روی دانشگاه تهران

جزييات سرقت صندوق‌های امانات از بانک ملی روبه‌روی دانشگاه تهران؛ در روزهای اخیر حدود ۲۵۰ صندوق امانات در یکی از شعبه های بانک ملی روبروی دانشگاه تهران توسط سارقان مورد سرقت قرار گرفت

جزييات سرقت صندوق‌های امانات از بانک ملی روبه‌روی دانشگاه تهران

رسانه های ایران گزارش دادند که در روزهای اخیر حدود ۲۵۰ صندوق امانات در یکی از شعبه های بانک ملی روبروی دانشگاه تهران توسط سارقان مورد سرقت قرار گرفت. در همان زمان خبر رسید که رئیس بانک به متن هشدار سرقت توجهی نکرده است.

روز دوشنبه، برخی از کاربران شبکه های اجتماعی گزارش دادند ک در جریان سه روز تعطیلات سالمرگ خمینی، سارقان شعبه معتبر بانک ملی در خیابان انقلاب تهران را به سرقت برده و محتویات «حدود هزار صندوق امانات» را به سرقت برده اند.

برخی رسانه ها بعداً تعداد “هزاران صندوق رای سرقت شده” را تکذیب کردند. باشگاه خبرنگاران جوان صداوسیما تعداد شعب اخذ رای را “بیش از ۲۰۰” و تعداد خبرگزاری ها را “حدود ۲۵۰” اعلام کرد.

پیگیری های لازم ادامه دارد

سارقان همچنین بخشی از اتاق سرور اتاق شعبه و تجهیزات مرکز ثبت نام را به سرقت بردند.

بانک ملی ایران در اطلاعیه ای کوتاه بدون پرداختن به جزئیات تنها اعلام کرد که در این حادثه خسارت محدودی به صندوق امانات وارد شده و موضوع از سوی پلیس و مراجع ذیربط در حال پیگیری است.

علی ولی پور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی تهران، جزئیات بیشتری ارائه نکرد و تنها گفت که پیگیری های لازم ادامه دارد و «چند نفر از کارکنان بانک در بررسی‌های‌ اولیه در این حادثه قصور و سهل‌انگاری داشته‌اند که تحت نظر هستند».