شلاق
جان باختن یک جوان بر اثر ضربات شلاق در زندان اهر

هادی عطار زاده ، جوان ساکن اهر ، پس از شلاق زدن غیر انسانی و وحشیانه در زندان شهر بر اثر جراحات جدی جان خود را از دست داد.

جان باختن یک جوان بر اثر ضربات شلاق در زندان اهر

جان باختن یک جوان بر اثر ضربات شلاق در زندان اهر، هادی عطارزاده ، پس از شلاق زدن غیر انسانی و وحشیانه در زندان شهر بر اثر جراحات جدی جان خود را از دست داد.

اخيرا یک گروه سایبری به نام “عدالت علی” تصاویری را منتشر کرد که می گوید با هک دوربین های امنیتی در زندان اوین به دست آورده است.

این عکس ها برای اولین بار در روز یکشنبه ۳۱ مرداد منتشر شد و یکی از آنها حاوی بدرفتاری با یکی از زندانیان بود.

قطع حق تلفن آتنا دائمی

امروز چهارشنبه ، چهارشنبه ۱۰ شهریور ، انسیه دائمی، خواهر آتنا دائمی ، فعال مدنی زندانی ، با استناد به “اطلاع خواهرش از وضعیت اسفناک زندان و سوءاستفاده از زندانی‌ها ، اعلام کرد که آتنا دائمی حدود سه روز از حق تماس محروم است.

وی افزود: “الا مسئولان در تكاپو هستند تا خواهر و پدر یک زندانى را كه از عزيزشان بى‌خبر هستند و از دلتنگی‌‌های‌شان می‌نويسند متهم به نشر اكاذيب كنند.”

پیش از این ،انسیه دائمی با اشاره به سندی که توسط گروه هکری عدالت علی منتشر شده بود ، علام کرده بود که “با این گزارشات که برای آتنا رد شده بود ، او روز به روز به مجازات وی اضافه می شد ، تبعید می شد ، ملاقات وی ممنوع و تماس تلفنی ممنوع شد. “