بوکسور سابق تیم ملی
تیراندازی به بوکسور سابق تیم ملی در پارک پردیسان تهران!

رضا مرادخانی، مربی مشت‌زنی و بوکسور سابق تیم ملی که چندی پیش به دنبال حمایت از همسرش در گشت ارشاد غرب تهران مورد ضرب و شتم قرار گرفت، و نهایتا مورد اصابت چند گلوله مامور زنده قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد. می‌گوید که به‌رغم شکایت به دادسرای نظامی به جای محاکمه فرد ضارب، او و همسرش را متهم معرفی کرده‌اند.

تیراندازی به بوکسور سابق تیم ملی در پارک پردیسان تهران!

آقای مرادخانی و همسرش ماریا عارفی، که در ابتدا حاضر به مصاحبه با هیچ رسانه ای نبودند، در نهایت با گذشت بیش از یک ماه از ماجرا و نتیجه شکایت خود از ضارب، با روزنامه شرق گفت و گو کردند.

به نوشته این روزنامه، این زوج روز هشتم اردیبهشت به همراه نوزادان خود برای ورزش به پارک پردسان در غرب تهران رفته بودند اما گشت ارشاد خانم عریفی را به دلیل «بدحجابی» متوقف کرد.

به گفته این زوج، در حالی که آقای مرادخانی در مقابل اصرار ارشاد مبنی بر معرفی قانون ملی خود قصد حمایت از همسرش را داشت، این صحنه به درگیری بین ماموران و این زوج منجر شد تا جایی که ابتدا به خانواده و حتی خانواده حمله کردند. کودک ۱۰ ماهه آنهافلفل زدند و سپس آقای مرادخانی توسط یکی از ماموران از ناحیه شکم و پا هدف شلیک «چهار گلوله» قرار گرفت.

واکنش توماج صالحی چیست؟