توییتر ایرانی
کیوان بیک‌پور، مدیرکل ایرانی‌تبار بخش مصرف‌کنندگان و رهبر تیم محصولات توییتر

پاراگ آگراوال، مدیر عامل توییتر از برکناری کیوان بیک‌پور، مدیرکل ایرانی‌تبار بخش مصرف‌کنندگان و رهبر تیم محصولات توییتر، خبر داد.

بیک پور، مدیر ایرانی که در مرخصی به سر می برد، در توییتی صحت خبر اخراج خود و اظهارات پاراگ آگراوال را تایید کرد و گفت که او از شرکت توئیتر اخراج شده است.

بیک پور اظهار داشت که مدیرعامل این شرکت به او گفته است که  می‌خواهد جهت‌دهی کار تیم را تغییر دهد.

آگراوال همچنین اعلام کرده بود که بروس فالک، مدیر درآمدهای این شرکت را به دلیل برآورده نشدن هدف این شرکت در افزایش کاربران و رسیدن به اهداف درآمدی موردنظر، اخراج کرده است.

مدیرعامل توییتر همچنین تصریح کرد: «این شرکت قصد دارد بیشتر استخدام‌های خود را متوقف کرده و تمام پیشنهادهای شغلی کنونی خود را مورد بازنگری قرار دهد. توییتر باید در ارتباط با ترکیب تیم‌ها، روند استخدام‌ها و هزینه‌ها با آگاهی بیشتری عمل کند».

شایان ذکر است که این شرکت پیش بینی کرده بود که درآمدهای خود تا پایان سال ۲۰۲۳ به درآمد سالانه هفت و نیم میلیارد دلار برسد، اما در آخرین گزارش های خود فاش کرد که درآمدهایش به میزان لازم نرسیده و نسبت به درصدهای قبلی کاهش یافته است.

تحلیلگران اقتصادی تایید کرده اند که تغییرات جدید در کار این شرکت خرید تمام سهام این شرکت توسط ایلان ماسک است.

تحلیلگران اقتصادی تایید کرده اند که تغییرات جدید در کار این شرکت با خرید تمام سهام این شرکت توسط ایلان ماسک همزمان شده است.