درگیری

کاربران توییتر ویدئویی از تنش، دعوا و درگیری سهامداران و مدیران را در جلسه مجمع بانک دِی در سالن همایش‌های بین‌المللی هتل المپیک در تهران ظهر امروز منتشر کردند.

در ویدئویی که از جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده بانک دی در سالن همایش‌های بین‌المللی هتل المپیک ظهر امروز، چهارشنبه ۲۹ دی، منتشر شده، یکی از سهامداران با پرتاب اشیایی به سمت سخنرانان و اعتراض به آنها و سیاست‌های شکست خورده‌شان اعتراض می‌کند.

دعوای امروز چند هفته پس از درگیری در بورس کرمان رخ داد که سهامداران معترض هشتگ را برای بورس راه اندازی کردند و کاربران شبکه های اجتماعی توییت هایی با هشتگ “بازی بورس با روح و روان” نوشتند.

 نیز به نوبه خود، اقتصاددانان و کارشناسان اقتصادی کشور هشدار دادند که وضعیت بحرانی بورس پیامدهای روانی و مالی زیادی برای مردم به دلیل زیان های سنگین و از دست دادن پول آنها به همراه دارد.

چند سایت خبری اقتصادی به مشکل بورس و زیان مردم و سهامداران اشاره کرده بودند، مانند وبسایت تجارت نیوز که درباره وضعیت بازار نوشت:‌ «کمبود نقدینگی در بورس در کنار بی‌توجهی به بازار سرمایه و خلف وعده مسئولان بازار سهام را بیش از پیش بحرانی کرده است».

این در حالی که وب‌سایت خبرآنلاین نوشت: «بیشترین علت ریزش بازار در این روزها، ناشی از حاکم‌ شدن جو ترس از عدم حصول توافق در وین و نیز کاهش قیمت سهام پالایشگاه‌ها در یکی، دو روز گذشته بود».