ساختن شکم عضله ای
تمرینات فوق العاده برای ساختن شکم عضله ای و سیکس پک

تمرینات فوق العاده برای ساختن شکم عضله ای؛ ساخت یک شکم عضله ای نیازمند مقاومت و پایداری در انجام ورزش است تا شما بتوانید به چیزی که می خواهید دست پیدا کنید. علاوه بر این ، شما باید در هر شرایطی به ورزش و رژیم خود ادامه دهید.

تمرینات فوق العاده برای ساختن شکم عضله ای

فقط باید مراقب باشید که قوانین را زیر پا نگذارید. همه چیز در مورد تکرار و تمرین نیست. شما همچنین باید به تغذیه خود توجه داشته باشید و بدانید از چه موادی باید استفاده کنید و از چه موادی باید اجتناب کنید.

اسکات بالای سر

این ورزش دارای سوخت و ساز بسیار بالایی است و چندین مفاصل را درگیر می کند و بیشتر بر مرکز بدن تأثیر می گذارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که میله آهنی را با کف دست نگه دارید. میله را بالای سینه و سپس بالای سر خود قرار دهید. بازوهای شما نباید حرکت کنند. حرکت شانه ها را محدود کنید تا تمرکز بیشتری روی نگهداشتن وزن هالتر کنید. همه این ها پوزیشن شروع کار خواهد بود. سپس بازو های خود را به سمت بالا و صاف نگه دارید.

مراقب باشید کمرتان را خم نکنید. باسن خود را به عقب برگردانید و زانوها را خم کنید تا ران های شما موازی با زمین قرار بگیرند.

شکم خلبانی

شکم خلبان را روی زمین ، نیم کت یا آویزان بارفیکس انجام دهید. اگر این حرکت را با بارفیکس انجام می دهید ، پاهای خود را به آرامی در شکم خود بکشید تا ران های شما با زمین موازی شوند ، سپس آنها را به آرامی پایین بیاورید.

دوچرخه

این حرکت نقش مهمی در سوزاندن چربی شکم دارد. به پشت روی زمین دراز بکشید و دست ها را پشت سر بگذارید ، زانوها را به حالت عمودی بالا بیاورید و پاها را موازی با زمین قرار دهید.

دراز و نشست

روی زمین دراز بکشید و زانوها را خم کنید به طوری که کف پای شما روی زمین صاف باشد. انگشتان خود را پشت سر بگذارید. آرنج ها باید در دو طرف بدن باشند. سپس آرنج ها را به زانو بیاورید و قسمت بالای کمر و شانه ها را به عقب بیاورید تا روی زمین بیفتند. چند ثانیه صبر کنید و سپس به حالت اولیه برگردید.

پلانک

در حرکت پلانک از جلو دستان شما به صورت مستقیم در زیر شانه هایتان و پاهایتان کاملا کشیده در پشت شما قرار می گیرند. پشت کمر شما صاف است و شکم شما باید کشیده شود و محکم ثابت شود. بدن خود را در حین حرکت ثابت و صاف نگه دارید و اجازه حرکت یا خم شدن را به او ندهید.

پرچم اژدها

پرچم اژدها یک تمرین شکمی کاملاً پیشرفته است. می توانید این حرکت را روی میز شیب دار انجام دهید. برای انجام این مرحله:

روی میز به صورت تاق باز دراز کشیده و با کف دستانتان لبه میز را محکم بگیرید و به آرامی بدن خود را از زمین تا زاویه ۴۵ درجه ای بلند کنید به طوری که از ناحیه شانه خم شده و سپس به آرامی به حالت اولیه بازگردید. به تعادل زیادی نیاز دارد ، اما در عوض مزایای زیادی دارد.