بهنام موسیوند به بیمارستان‌ منتقل شد!
بهنام موسیوند به بیمارستان‌ منتقل شد!

بهنام موسیوند به بیمارستان‌ منتقل شد؛ بهنام موسیوند فعال سیاسی محبوس در زندان رجایی‌شهر به دلیل وضعیت جسمانی و افت شدید فشار خون از زندان رجایی شهر کرج به بیمارستان طالقانی تهران اعزام شد.

بهنام موسیوند به بیمارستان‌ منتقل شد

بهنام موسیوند فعال سیاسی محبوس در زندان رجایی‌شهر به دلیل وضعیت جسمانی و افت شدید فشار خون از زندان رجایی شهر کرج به بیمارستان طالقانی تهران اعزام شد.

این فعال مدنی که همچنان در اعتصاب غذا به سر می برد در اعتراض به درخواست خود برای بازگشت به زندان اوین از دریافت سرم و خدمات درمانی خودداری کرد.

اعتصاب غذاى بهنام موسیوند 

یک منبع آگاه از وضعیت آقای موسیوند گفت: بهنام که همچنان در اعتصاب غذا به سر می برد در اعتراض به درخواست بازگشت به زندان اوین از زندان رجایی شهر کرج از دریافت سرم و خدمات پزشکی خودداری کرد.

این منبع آگاه افزود: اوایل اردیبهشت ماه سال جاری زمانی که آقای موسیوند شانزدهمین روز اعتصاب غذای خود را در بیمارستان طالقانی تهران سپری می کرد.

وى با وعده کمک به مسئولان برای مقابله با وضعیت بد زندان اوین و شرایط زندانیان در آن به اعتصاب غذای خود پایان داد. در حالی که تمام وعده هایی که پس از پایان اعتصاب غذا به بهنام داده شده بود فراموش شد. همین امر موجب بی اعتمادی کامل بهنام نسبت به وعده های مسئولان شد.