اصغر فرهادی
اصغر فرهادی به مدیر روایت فتح: من صریح و روشن بگویم: من از شما بیزارم

اصغر فرهادی به مدیر روایت فتح: من صریح و روشن بگویم: من از شما بیزارم؛ اصغر فرهادی در واکنش به مقام بنیاد روایت فتح که گفته بود او «هم حکومت را دارد هم بیرون حکومت را» نوشت: من از شما بیزارم! 

اصغر فرهادی به مدیر روایت فتح: من صریح و روشن بگویم: من از شما بیزارم

 اصغر فرهادی در واکنش به مقام بنیاد روایت فتح که گفته بود او «هم حکومت را دارد هم بیرون حکومت را» نوشت: «من از شما بیزارم! چگونه می‌توانید من را فریبکارانه منتسب به حکومتی می‌کنید که رسانه‌های تندرویش از هیچ تلاشی برای تخریب و حاشیه‌‌سازی و انگ زدن به من در سال‌‌های قبل فروگذار نکرده‌‌اند»

 

اصغر فرهادی کارگردان سینما و برنده دو جایزه اسکار امروز سه شنبه ۲۴ آبان در اظهاراتی بسیار تند و بی سابقه در پاسخ به داود مرادیان مدیر گروه مستند بنیاد روايت فتح که گفته بود: «فرهادی هم حکومت را دارد و هم غیرحکومت. نوشت: خیلی صریح و روشن بگویم: من از شما بیزارم!

فرهادی:من نه هیچگاه کوچکترین قرابتی با منش و تفکر واپسگرای شما داشته‌‌ام

این فیلمساز در بیانیه ای خطاب به مرادیان نوشته: «من نه هیچگاه کوچکترین قرابتی با منش و تفکر واپسگرای شما داشته‌‌ام و نه سر سوزنی به گزافه‌گویی‌هایتان در پوشش حمایت و تعریف و تمجید نیاز دارم.».

فرهادی همچنین این پرسش را مطرح کرد که: چگونه من را منتسب به خود می‌کنید در حالی‌ که بارها در فرودگاه پاسپورت من را جلب کرده‌‌اید و جلسات بازجویی گذاشته‌‌اید؟ چگونه من را منتسب به حکومتی می‌کنید که بارها پیغام فرستاده: «بهتر است فرهادی به ایران بازنگردد»؟