قاسم سلیمانی

تعدادی از شبکه های اجتماعی خبر ازدواج مخفیانه قاسم سلیمانی، فرماندهٔ پیشین نیروی قدس سپاه پاسداران، و زنی به نام “مژگان مروی” را منتشر کردند.

دیروز، جمعه ۲۷ اسفند ماه، کاربران توییتر با انتشار تصویری از زنی گفته بودند که نامش مژگان مروی، ۳۲ ساله اهل مشهد است و اینکه وی بطور مخفیانه با فرماندهٔ پیشین نیروی قدس ازدواج کرده و حاصل این ازدواج پنهانی دو فرزند خردسال است.

https://twitter.com/FEREEON/status/1504900561161838596

بر اساس گزارش ها، آن زن گفت که او به علت تهدیدات همسر اول سلیمانی، نمی‌ توانسته این موضوع را علنی و یا در دادگاه طلب حق و حقوق کند.

فارس نیوز۲۴” نمی‌تواند این خبر را تایید یا تکذیب کند زیرا خانواده قاسم سلیمانی هنوز درباره صحت این خبر بیانیه ای صادر نکردند. 

سليماني
عکس زني که گفته می شود همسر دوم سلیمانی است در مصاحبه خود با سایت عصرهامون

در حالی که کاربران توییتر عکس یک زنی را منتشر کردند و گفتند که وی مژگان مروی همسر دوم سلیمانی است، “فارس نیوز۲۴” عکس این زن را در گوگل جستجو کرد و مشخص شد که این عکس زنی است که تصویرش در گزارشی از مصاحبه با بانوان زاهدانی در سایت “عصرهامون” سال ۹۶ منتشر شده است.

سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶، وبسايت “عصرهامون” گزارشی میدانی با عنوان “چرا حجاب با چادر را انتخاب کردم؟” منتشر کرده بود و در این گزارش با زنان زاهدانی از جمله زنی که عکسش به عنوان همسر سلیمانی از مشهد منتشر شده بود، مصاحبه کرد.

اما “فارس نیوز۲۴” نمی‌داند که او همسر دوم سلیمانی است یا نه زیرا در گزارش عصرهامون نام خود ذکر نشده و تنها تصویر او منتشر شده است.