جانی دپ
نتیجه دادگاه جانی دپ و امبر هرد اعلام شد

در پی اعلام شدن نتیجه دادگاه جانی دپ و امبر هرد؛ هرد بنا به گزارش ها قصد دارد علیه حکم افترا جانی دپ تجدید نظر کند.

هیئت منصفه دادگاهی در ایالت ویرجینیا آمریکا، روز چهارشنبه، پس از یک دادگاه شش هفته ای که در آن امبر هرد، بازیگر هالیوود، به جانی دپ، همسر سابق خود افترا زده است تا او را بدنام کند.

هیئت منصفه خانم هرد را به پرداخت ۱۵ میلیون دلار غرامت به جانی دپ محکوم کرد.

همزمان، یک وکیل برجسته آمریکایی پیش‌بینی کرد که پرونده هرد دپ در دادگاه تجدیدنظر تصمیم‌گیری خواهد شد: «می‌خواهم تأکید کنم که این پایان کار نیست، زیرا اکثر پرونده‌های افترا واقعاً در دادگاه تجدیدنظر تصمیم‌گیری می‌شوند».

جانی دپ، ۵۸ ساله، و ستاره مجموعه فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب»، به دنبال غرامت ۵۰ میلیون دلاری است و می گوید که امبر هرد با یادداشتی كه در روزنامه که خود را قربانی خشونت خانگی توصیف کرده بود، به شهرت او لطمه زده است.

اتهام جانی دپ به کتک زدن امبر هرد

امبر هرد ۳۶ ساله نیز ادعای ۱۰۰ میلیون دلار غرامت کرد و گفت زمانی که وکیل جانی دپ ادعاهای او را “ساختگی” خواند، شهرت او آسیب دید.

جانی دپ اتهام کتک زدن امبر هرد یا هر زن دیگری را رد کرده

دپ و هرد در سال ۲۰۱۱ هنگام فیلمبرداری «خاطرات هر روز رام» با هم آشنا شدند و در فوریه ۲۰۱۵ با یکدیگر ازدواج کردند، اما این ازدواج تنها دو سال به طول انجامید.

یادداشتی که امبر هرد در دسامبر ۲۰۱۸ در واشنگتن پست منتشر کرد در مرکز این موضوع قرار داشت. خانم هرد در آن یادداشت در مورد خشونت خانگی صحبت می کند، اگرچه نام جانی دپ را ذکر نمی کند. با این حال، وکلای جانی دپ به هیئت منصفه گفتند که منظور آمبر هرد مشخص است.