کرونا
۱۳۹ هزار مورد فوت بر اثر کرونا و سخنان ضد و نقیض مسئولان!

۱۳۹ هزار مورد فوت بر اثر کرونا؛ متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۴ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان كرونا به ۱۳۹ هزار و ۹۷۱ نفر رسید.

ایران جزو ۱۰ کشور قوی در مبارزه با کروناست!

عین‌اللهی گفت: امروز در ایران در بسیاری از زمینه ها از جمله مقابله با کرونا تحولات زیادی رخ داده است و ایران خود را به جهانیان اثبات کرده است.

بهرام عین اللهی وزیر بهداشت در دیدار نوروزی با کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایران، ضمن تبریک سال نو و ارادت به کارکنان بهداشتی و درمانی کشور که حتی در ایام تعطیلات فعال هستند، گفت: دانشگاه ایران، نام زیبایی دارد و به نام کشورمان عزیزمان ایران، مزین گشته و جای خرسندی است که با این نامگذاری، نام ایران در بین دانشگاه های کشور احیا شده است.

۱۳۹ هزار مورد فوت بر اثر کرونا و سخنان ضد و نقیض مسئولان

اين در حالى كه تسنيم نوشت: از دیروز تا امروز ۶ فروردین ۱۴۰۱ بر اساس معیارهای تشخیصی نهایی، هزار و ۳۸۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند که از این تعداد ۲۵۶ نفر بستری شدند. مجموع مبتلایان به کووید-۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۱۴۸ هزار و ۷۸۹ نفر رسید.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته ۵۴ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۹ هزار و ۹۷۱ نفر رسید.

خوشبختانه تا کنون ۶ میلیون و ۸۵۰ هزار و ۵۲۵ نفر از بیماران بهبود یافته و یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند.

۱۶۷۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستانی تحت مراقبت هستند.