رحیم‌مشایی
یکی از نزدیکان رحیم‌مشایی: می‌خواهند مشایی را در زندان به قتل برسانند

می‌خواهند مشایی را در زندان به قتل برسانند؛ یکی از نزدیکان معاون دولت محمود احمدی‌نژاد می گوید: “هدف از احضار مشایی کشتن وی در زندان است.”

می‌خواهند مشایی را در زندان به قتل برسانند!

یکی از نزدیکان رحیم مشایی می گوید: “هدف از احضار مشایی کشتن وی در زندان است.”

این منبع مطلع در گفتگوی با آواتودی گفت: دوران محکومیت آقای مشایی ، زمانی که وی در مرخصی استعلاجی بود ، به پایان رسیده است.

وی افزود: “اما قاضی پرونده و نهادهای امنیتی فاسد تأکید می کنند که آقای مشایی ابتدا باید به زندان بازگردد و سپس با توجه به اتمام دوران محکومیت خود ، درخواست آزادی وی را به قاضی ارائه دهد.”

رحیم مشایی اکنون کجا زندگی می کند؟!

اين منبع نزدیک به معاون دولت احمدی نژاد ادامه داد: “اما افراد خیرخواه معتقدند هدف از این احضار ، کشتن آقای مشایی در زندان یا حداقل حبس طولانی مدت او است و به همین دلیل تاکید کرده‌اند که وی تحت هیچ شرایطی نباید به زندان بازگردد.

وی در پاسخ به این سوال که رحیم مشایی اکنون کجا زندگی می کند؟ او گفت که در یک خانه امن و مخفی در یک استان شمالی زندگی می کند و قصد بازگشت به زندان را ندارد.

سرانجام وی اعلام کرد: آقای مشایی فقط از طریق خطوط تلفن امن با دخترش ارتباط برقرار می کند و هر از گاهی مخفیگاه خود را تغییر می دهد. زیرا او بسیار نگران توطئه نهادهای امنیتی فاسد است.