یکی از مدیران محمدباقر قالیباف
یکی از مدیران محمدباقر قالیباف در شهرداری به «تجاوز جنسی» به چند زن متهم شد!

در شبکه های اجتماعی اخباری مبنی بر سوء استفاده از «موقعیت شغلی»، «تعرض» و «تجاوز جنسی» توسط شهرام گیل‌آبادی، یکی از مدیران محمدباقر قالیباف در شهرداری تهران و مدیران ارشد صدا و سیمای جمهوری اسلامی منتشر شد.

یکی از مدیران محمدباقر قالیباف در شهرداری به «تجاوز جنسی» به چند زن متهم شد!

حساب کاربری جنبش «می تو» [من هم] در ایران نیز ماجرای این آزاردیدگان جنسی از برخورد آقای گیل‌آبادی را زمانی که رئیس مرکز ارتباطات شهرداری بود منتشر کرده است. گیل‌آبادی هنوز به این ادعاها پاسخی نداده است.

این اولین روایت‌های آزار جنسی یک مقام ارشد دولتی است که ازسوی این جنبش در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته است.

تجاوز به یک خبرنگار!

یکی از قربانیان که در زمان آزار و اذیت به عنوان خبرنگار گروهی در شبکه های اجتماعی فعالیت می کرد، نوشت که شهرام گیل‌آبادی در آن زمان پروژه شبگردی را در شهرداری اداره می کرد.
هر بار جمعیتی را جمع می کند، آنها را با خود می برد تا شب های و نصفه‌شب‌های عجیب وغریب تهران رو ببینن.

بر اساس این ماجرا، مدیر عامل شهرداری به بهانه نمایش «کارتن‌خواب‌ها، گرم‌خانه‌ها و پاتوق» با این خبرنگار که شناخت مناسبی در این زمینه دارد ارتباط برقرار می‌کند و به بهانه نمایش «جایی که تا حالا ندیدی»، او را به دفتر کار خود می‌کشد.

اين خبرنگار نوشت: «یکی دو شب قبل از چهل شب بود که او را برای حضور فراخواندند. گفتم: الان نمی توانم. قبلا هم گفتم بگو گفت فردا صبح اربعینم عادت ندارم پرونده باز داشته باشم، وقتی میرم کربلا، واسه همین باید امشب بریم، کجایی بیام دنبالت؟ یه کم از جو معنوی که داد خیالم راحت شد..»

این خبرنگار در ادامه نوشته اگرچه شهرام گیل‌آبادی، آن شب در دفترش چندین بار به او «تجاوز» کرد، اما این خبرنگار ادامه داد: «هرازگاهی پیام می داد یا اگر جایی او را می دیدیم، یه جوری طبیعی برخورد می‌کرد انگار هیچ اتفاقی نیفتاده.»