گوشی شخصی محمدحسین میثاقی، مجری صداوسیما، به سرقت رفت
گوشی شخصی محمدحسین میثاقی، مجری صداوسیما، به سرقت رفت

گوشی شخصی محمدحسین میثاقی، مجری صداوسیما، به سرقت رفت؛ مجری صداوسیما محمدحسین میثاقی صبح ديروز سرقت شد و تلفن همراهش توسط یک سارق دزدیده شد.

گوشی شخصی محمدحسین میثاقی، مجری صداوسیما، به سرقت رفت

صبح ديروز، محمد حسین میثاقی، مجری مطرح صدا و سیما، درگیر یک حادثه سرقت قرار گرفتند. در این واقعه، تلفن همراه ای که او در اختیار داشت نیز، توسط یک سارق به سرقت رفت.

در هفته گذشته، واقعه دیگری نیز رخ داد؛ بهنام ابوالقاسم‌پور، بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس، در خیابان‌های تهران تحت حمله واقعی زورگیران قرار گرفتند.

محمد حسین میثاقی

محمد حسین میثاقی، متولد ۱۴ مهر ۱۳۶۵ در کرج، یک مجری تلویزیونی و گزارشگر فوتبال اهل ایران است. وی در برنامه ویژه‌ای به نام “جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴” به همراه عادل فردوسی‌پور و رضا جاودانی حضور داشت. در جام جهانی ۲۰۱۸، به عنوان خبرنگار اعزامی به روسیه شرکت کرد و همچنین مجری برنامه‌ای به نام “آسیا ۲۰۱۹” بود که به مناسبت جام ملت‌های آسیا برگزار شد.

در تابستان سال ۱۴۰۰، همراه با محمدرضا احمدی، میثاقی مسئولیت مجری‌گری برنامه ویژه‌ای را به عهده داشت که مرتبط با مسابقات یورو ۲۰۲۰ بود، جام ملت‌های اروپا. همچنین در پاییز همان سال، در کنار محمدرضا احمدی، برنامه‌ای به نام “جام ۲۰۲۲” را تقدیم حضار می‌کرد.