کرونا
وضعیت بحرانی کرونا در هرمزگان؛ کمبود تخت برای بستری بیماران كرونا

وضعیت بحرانی کرونا در هرمزگان؛ کمبود تخت برای بستری بیماران كرونا، فاطمه نوروزیان ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ، وضعیت کرونا در بندرعباس ، میناب ، جاسک ، بندرلنگه و قشم را “به شدت نگران کننده و خطرناک” توصیف کرد و از کمبود تخت در سه شهر هرمزگان برای بستری بیماران کرونا خبر داد.

وضعیت بحرانی کرونا در هرمزگان

فاطمه نوروزیان ، وضعیت کرونا در بندرعباس ، میناب ، جاسک ، بندرلنگه و قشم را “به شدت نگران کننده و خطرناک” توصیف کرد

نوروزیان تأکید کرد: وضعیت استان هرمزگان از نظر شیوع ویروس کرونا بسیار بحرانی است ، زیرا همه مناطق استان به شدت تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته و شیوع این بیماری در بندرعباس ، میناب ، جاسک ، بندرلنگه و قشم بسیار شدیدتر و نگران کننده‌تر است.

برای بستری بیماران کرونا در بندرعباس، بندرلنگه و میناب کمبود تخت داریم

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان افزود: با توجه به افزایش تعداد بستری های روزانه کرونا در هرمزگان ، در بندرعباس ، بندرلنگه و میناب با کمبود تخت روبرو هستیم و اگر وضعیت فعلی ادامه یابد و پروتکل ها نباشد پس از آن ، شرایط بسیار بدتر و خطرناک تر خواهد شد و ما با آن روبرو خواهیم شد.

نوروزیان همچنین گفت: 138 بیمار دیگر شب گذشته در بیمارستان های هرمزگان بستری شدند و مجموع موارد بستری در این بیمارستان را به 543 نفر رسيد که از این تعداد 85 نفر تحت مراقبت های ویژه هستند

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خاطرنشان کرد: علاوه بر بیماران کرونا که در بیمارستان ها بستری شده اند ، در حال حاضر 9 هزار و 95 بیمار کرونا در هرمزگان وجود دارد که تحت قرنطینه منزل هستند.