وضعيت وخيم جسمى دانش‌آموزان مسموم شده
وضعيت وخيم جسمى دانش‌آموزان مسموم شده

وضعيت وخيم جسمى دانش‌آموزان مسموم شده؛ بر اساس ویدئوهایی که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود، پس از حمله شیمیایی به دبیرستان دخترانه زینب رامهرمز استان خوزستان، حال یکی از دانش‌آموزان وخیم است.

وضعيت وخيم جسمى دانش‌آموزان مسموم شده

پس از حمله شیمیایی به دبیرستان دخترانه زینب در رامهرمز استان خوزستان، حال یکی از دانش‌آموزان وخیم است

ادامه موج حملات شیمیایی

اطلاعات منتشر شده در شبکه های اجتماعی و همچنین اخبار رسانه های داخلی ایران حاکی از آن است که موج حملات شیمیایی به مدارس شهرهای مختلف ایران در روز یکشنبه ۱۴ اسفندماه با شدت ادامه دارد و همزمان دولت محدودیت هایی را برای اطلاع رسانی اعمال می کند.

مسمومیت دانش آموزان حداقل در مدارس فولادشهر، کرج، تبریز، یزد، همدان، شیراز، رامهرمز، تهران، ماهشهر، قزوین، گنبدکاووس، سپاهانشهر و فردیس (البرز) است.

سازمان حقوق بشری هه‌نگاو نیز از مسمومیت تعدادی از دانش آموزان دختر مدرسه راهنمایی دخترانه معصومیه شاهد در گیلانغرب در استان کرمانشاه در روز یکشنبه خبر داد و به مراکز درمانی منتقل شدند.

این در حالی است که رسانه های ایران از مسمومیت دانش آموزان در مدارس دخترانه و حتی پسرانه شهرهایی مانند اصفهان، تبریز، تبریز روستای کندرود تبریز ، روستای ورجوی مراغه و بندر عباس خبر دادند.

حسن بختیاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان نیز گفت: دو دبستان دخترانه در شقایق و همچنین پسرانه خوارزمی واقع در کوی فرهنگ زنجان و همچنین مدرسه دبیرستان دخترانه عصمت در شهر ابهر هدف حملات شیمیایی قرار گرفتند.