قطع برق
وزارت نیرو خواهان دخالت وزارت اطلاعات در بحران قطع برق شد

وزارت نیرو خواهان دخالت وزارت اطلاعات در بحران  قطع برق شد، با قطع شدن برق به طور گسترده در شهرهای مختلف ایران ، وزارت نیرو از وزارت اطلاعات ، وزارت کشور و پلیس امنیت خواست تا در جلسه هیئت دولت وارد بحران قطع برق شوند.

وزارت نیرو خواهان دخالت وزارت اطلاعات در بحران  قطع برق شد

با قطع شدن برق به طور گسترده در شهرهای مختلف ایران ، وزارت نیرو از وزارت اطلاعات ، وزارت کشور و پلیس امنیت خواست تا در جلسه هیئت دولت وارد بحران قطع برق شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ، وزارت نیرو عصر امروز ، یکشنبه ، در جلسه ای به ریاست حسن روحانی ، پس از ارائه گزارشی از وضعیت تأمین برق ، در جلسه هیئت دولت خواستار اقدامات انجام شده توسط دستگاه های امنیتی شد. ، از جمله وزارت اطلاعات و نیرو. دولت ، وزارت کشور ، دادستانی عمومی و پلیس امنیت … در این پرونده اقتصادی هستند.

جزئیات برخورد امنیتی با مسئله قطع برق در خبرهاى فاش نشده است ، اما از جمله این اقدامات “شناسایی و جمع آوری مراکز استخراج غیر مجاز ارز رمزنگاری شده و نظارت بر بازگشت تجهیزات به چرخه استفاده مجاز” است.

قطع برق در روزهای اخیر باعث ایجاد مشکلاتی در زندگی روزمره بسیاری از شهروندان ایران شد

قطع برق در روزهای اخیر باعث ایجاد مشکلاتی در زندگی روزمره بسیاری از شهروندان ایران شده است.

این موارد شامل اختلال در دکار ادارات و کارگاه‌های کوچک ، صدها نفر محبوس شده در آسانسور ، اختلال در ترافیک ، آسیب رساندن به لوازم خانگی شهروندان ، از دست دادن قهرمانان شطرنج کشور در مسابقات جهانی آنلاین و احتمال از بین رفتن واکسن های کرونا در مراکز بهداشتی است.

وزارت نیرو همچنین جداول خاموشی را در روزهای آینده در مناطق مختلف کشور منتشر کرده است ، همزمان با اینکه وزیر آن انتظار ادامه بحران برق را برای یک ماه دیگر دارد.