وریا غفوری از دنیای فوتبال خداحافظی کرد
وریا غفوری از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

وریا غفوری در اینستاگرام خود از خداحافظی با دنیای فوتبال ایران خبر داد.

وریا غفوری از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

در حین برگزاری فینال جام حذفی فوتبال ایران، وریا غفوری در صفحه اینستاگرام خود خداحافظی با دنیای فوتبال را اعلام کرد.

خداحافظی وریا غفوری از فوتبال در دربی فردا؟!+ عکس

در روز چهارشنبه دهم خرداد، از ساعت ۱۹:۴۵ دقیقه، تیم‌های استقلال و پرسپولیس در آخرین دیدار فصل ۰۲_۱۴۰۱ فوتبال ایران در حضور قضاوت‌گر اشکان خورشیدی برای قهرمانی جام حذفی به مصاف هم خواهند رفت. فدراسیون فوتبال نیز اعلام کرده است که ۳۵ هزار بلیت برای این مسابقه عرضه خواهد شد.

بعد از پایان همکاری وريا غفوری با تیم فولاد خوزستان، با وجود شایعاتی درباره عضویت احتمالی او در تیم‌های دیگر، این اتفاق رخ نداد. در حال حاضر، در سن ۳۵ سالگی، وريا غفوری قصد خداحافظی را نه در مستطیل سبز بلکه بر روی سکوهای ورزشگاه دارد.

فردا به استادیوم خواهم رفت

وریا غفوری که در طول شش فصل، ۱۸۵ بار پیراهن استقلال را به تن کرده بود، در استوری خود نوشت: “به دلیل شرایط فعلی، قادر به حضور در استادیوم نیستم، اما تصمیم گرفتم از این فرصت ناب و در بازی بزرگ دربی، برای وداع با فوتبال و هواداران عزیز تیم محبوبم استقلال استفاده کنم و فردا به استادیوم خواهم رفت.”

تصمیم غیرمنتظره و دیرهنگام وریا غفوری برای خداحافظی بی‌سابقه از روی سکوها، باعث از دست دادن فرصت واکنش و مقابله از سوی مسئولین ورزشی و غیرورزشی شده است.

وی که در گذشته بارها به خاطر بازجویی‌ها توسط میثم مهری، مسئول سابق میز ورزش اطلاعات سپاه، احضار شده بود، در تاریخ سوم آذر ۱۴۰۱ در موج گرماگرم اعتراضات سراسری به اتهام “توهین و تخریب تیم ملی فوتبال و تبلیغ علیه نظام” بازداشت شد.

قهرمان قلب‌ها… چرا وریا غفوری محبوب مردم ایران؟