گوهر عشقی
واکنش گوهر عشقی به گزارش صداوسیما چیست؟

واکنش گوهر عشقی به گزارش صداوسیما چیست؛ گوهر عشقی، مادر ستار بهشتی، یکی از قربانیان شکنجه در زندان‌های ایران، می‌گوید تلویزیون حکومتی ایران درباره مصدومیت او ساخته است، «دروغ» می‌گوید.

واکنش گوهر عشقی به گزارش صداوسیما چیست؟

گوهر عشقی، می‌گوید تلویزیون حکومتی ایران درباره مصدومیت او ساخته است، «دروغ» می‌گوید.

در گفتگوی ده دقیقه ای که در صفحه اینستاگرام مسیح علینژاد منتشر شد، صداوسیما ادعاهایی مبنی بر اینکه روز حادثه برای دریافت واکسن به بیمارستان رفته بود را رد می کند و می گوید در تابستان دو نوبت واکسن کرونا دریافت کرده است.

https://twitter.com/AlinejadMasih/status/1471621397948551172?s=20

گوهر عشقی با اشاره به اینکه صداوسیما هفت روز پس از حمله موتورسوار به وی فیلم ساخت، از مسئولان دولتی می پرسد زمانی که ستار بهشتی زیر شکنجه کشته شد، آیا دوربینی وجود نبود که قاتل را به او نشان دهند؟ هجوان در خیابان در خون‌ خود می‌غلتند، دوربین نبود؟

گزارش صداوسیما

گوهر عشقی طبق برنامه هفتگی‌اش روز پنجشنبه ۱۸ آذرماه در حال حرکت به سمت قبر پسرش ستار بهشتی بود که افراد ناشناس موتورسیکلتی از پشت به وی حمله کردند و از ناحیه سر و صورت وی مورد اصابت قرار گرفت.

تاکنون نه نهاد انتظامی و نه نهادهای امنیتی به این موضوع واکنشی نشان نداده اند، اما صداوسیما در گزارشی که شامگاه پنجشنبه از شبکه دو پخش شد، بدون نمایش تصویری از چهره گوهر عشقی، تصاویر زنی عصازنان را از پشت نشان داد و گفت هیچ موتوری به او حمله نکرده و این زن خودش زمین خورده است.