واکنش پلیس به ویدئویی تعرض به مادر دانش‌آموز چیست؟
واکنش پلیس به ویدئویی تعرض به مادر دانش‌آموز چیست؟

واکنش پلیس به ویدئویی تعرض به مادر دانش‌آموز چیست؟؛ پس از انتشار ویدیوی ازکتک زدن مادر یکی از دانش آموزان مسموم مدرسه ۱۳ آبان و کشیدن موهای وی توسط ماموری با لباس شخصی، فرماندهی انتظامی اعلام کرد که “کارکنان پلیس هیچ نقشی در آن حادثه نداشته‌اند” این اطلاعیه، در عین حال این موسسه اعلام نشد که این مامور وابسته به کدام نهاد بوده است.

واکنش پلیس به ویدئویی تعرض به مادر دانش‌آموز چیست؟

پس از انتشار فیلمی از رفتار بسیار خشن مرد لباس شخصی با یک زن در مقابل مدرسه ۱۳ آبان، نیروی انتظامی روز پنجشنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد که این فرد پلیس لباس شخصی نیست.

در اطلاعیه دفتر سخنگوی فراجا درباره حمله و تعرض به این زن در مقابل مدرسه ۱۳ آبان آمده است: کارکنان پلیس هیچ نقشی در آن حادثه نداشته‌اند.

ماموران ما در «‌حادثه» کتک زدن یک مادر مقابل مدرسه ۱۳ آبان نقش نداشتند

در ادامه این بیانیه آمده است که «تحقیقات انجام شده توسط این [ماموران انتظامی] نشان داد که کارکنان پلیس به طور مستقیم یا غیرمستقیم در آن حادثه نقشی نداشته اند».

البته در این اطلاعیه رسمی هیچ اشاره ای به هویت این فرد و حتی قولی برای بازداشت وی نشده بود.

مشاهده رفتار بسیار خشن این مامور که در شبکه های اجتماعی با عنوان صمد اسدی و «فرمانده اطلاع رسانی بسیج الغدیر» معرفی شده بود، احساسات مردم را به شدت جریحه دار کرد و واکنش های بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشت