باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس پس از شکست سنگین خود مقابل باشگاه الهلال در لیگ قهرمانان آسیا، بیانیه عجیبی صادر کرد که در آن سرمربی و کادر فنی تیم فوتبال سرخپوشان حمایت کرد.

تحلیلگران ورزشی و هواداران سرخپوشان از عملکرد این تیم مقابل الهلال انتقاد کرده و به دلیل شکست ۳ بر صفر مقابل الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا به سرمربی و کادر فنی تیم حمله کردند.

آنها از تغییرات ایجاد شده توسط مربی پرسپولیس انتقاد کردند و گفتند: «جایگزینان نتوانستند همانند بازیکنانی که جدا شدند، عملکرد خوبی داشته باشند. یعنی سیدجلال حسینی مناسب این بازی نبود و جدایی نوراللهی تاثیرش را گذاشت».

اما به نوبه خود، باشگاه پرسپولیس بیانیه ای صادر کرد و در آن از عملکرد سرمربی، بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال سرخپوشان دفاع و حمایت کرد.

در بیانیه سرخپوشان آمده است: «آن گونه که در هنگامه قهرمانی و خلق افتخارها همراه هم بوده‌ایم اکنون نیز کنار هم خواهیم ایستاد. از بازیکنان و به طور خاص از سرمربی تیم خود حمایت و اعتماد قاطع خویش را اعلام می‌کنیم».

این بیانیه ای افزود: «تاکید می‌کنیم نه فقط سرمربی که همه ما در تیم و باشگاه، بابت این ناکامی خود را مسوول می‌دانیم. بنابر این از هواداران عزیز نیز درخواست می‌کنیم سرخپوشان قهرمان ایران را با پشتوانه‌ای قوی‌تر، روانه رقابت‌ها کنند».