ناپدید شدن دختر ایرانی-کانادایی و شریک زندگی‌اش در تهران
ناپدید شدن دختر ایرانی-کانادایی و شریک زندگی‌اش در تهران

ناپدید شدن دختر ایرانی-کانادایی و شریک زندگی‌اش در تهران؛ خانواده بهنوش بهرامی‌نیا که شهروندان ایرانی-کانادایی هستند، اعلام کردند که دخترشان مجید (مَتیو) صفری شریک زندگی‌اش، ۱۵ ماه پیش پس از ورود به فرودگاه خمینی تهران ناپدید شده‌اند

ناپدید شدن دختر ایرانی-کانادایی و شریک زندگی‌اش در تهران

در یک مصاحبه با شبکه گلوبال نیوز کانادا، خانواده بهنوش بهرامی‌نیا که شهروندان ایرانی-کانادایی هستند، اعلام کردند که دخترشان مجید (مَتیو) صفری شریک زندگی‌اش، ۱۵ ماه پیش پس از ورود به فرودگاه خمینی تهران ناپدید شده‌اند و باور آن‌ها بر این است که بازداشت شده‌اند.

آخرین پیامی که بهنوش برای برادرش محمد فرستاده، از درون یک هتل هنگام توقف در استانبول بوده است، اما در زیر آن نوشته که «من ترکیه نیستم» و خانواده بر این باورند که او این پیام را با عجله نوشته و می‌خواسته سرنخی بفرستد.

وزارت امور خارجه کانادا نیز در جریان این ماجراست و در حال جمع‌آوری اطلاعات بیشتری می‌باشد.

پدر بهنوش، گفته که دخترش فردی سیاسی نبود

خانواده به نظر می‌رسد قصد داشته‌اند از تهران به کیش بروند تا در آنجا مجید صفری یک آپارتمان از گروه رویال باکس خریداری کند، اما رویال باکس اعلام کرده که درباره این خرید سوابقی ندارد.

پدر و مادر مجید صفری فوت کرده‌اند و مشخص نیست کسی در جست‌و‌جوی او هست و وضعیتش را پیگیری می‌کند یا نه، اما پدر بهنوش، گفته که دخترش فردی سیاسی نبوده و مدیر یک مرکز تندرستی در شهر ونکوور بوده است.

بهنوش بهرامی‌نیا در سال ۲۰۱۳ به ونکوور مهاجرت کرده و قبلاً نیز مسافرت‌هایی به ایران داشته است.