مجتبی خامنه‌ای
مجتبی خامنه‌ای به قالیباف: از خطیب انتقاد نکنید!

مجتبی خامنه ای صبح امروز در پیامى شفاهی به محمدباقر قالیباف رئیس مجلس گفت: نظر حضرت آقا! در مورد خطیب مثبت است. انتقاد نکنید و از تجربه کم او نگویید!

مجتبی خامنه‌ای به قالیباف: از خطیب انتقاد نکنید!

مجتبی خامنه‌ای به قالیباف: از خطیب انتقاد نکنید؛ مجتبی خامنه ای به محمدباقر قالیباف رئیس مجلس گفت: نظر حضرت آقا! در مورد خطیب مثبت است. انتقاد نکنید و از تجربه کم او نگویید!

ابراهيم رئيسى آقای اسماعیل خطیب را به عنوان وزیر اطلاعات منصوب کرد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که طیف تندرو پایداری در نظر داشتند تا در جلسه رای اعتماد از خطیب، به دلیل نداشتن تجربه کافی انتقادهایی را مطرح کنند.

بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی ابراهیم رئیسی

بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی برای ابراهیم رئیسی از شنبه ۳۰ مرداد درصحن علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

به گزارش ایرنا ، آقای رئیسی در سخنرانی افتتاحیه این جلسه توسعه روابط بین الملل بر اساس “منافع ملی و الهام‌بخشی در جهان اسلام” را یکی از چارچوب های برنامه پیشنهادی عنوان کرد.

این اظهارات در حالی مطرح می شود که مذاکرات برای احیای برجام به دلیل انتقال دولت نیمه‌کاره باقی مانده و علیرغم اصرار مقامات برای ادامه مذاکرات ، برخی از نمایندگان مجلس پیشتر ااز تغییر روند این مذاکرات در دولت جدید خبر داده بودند.

تاکنون برخی انتصابات در دولت ابراهیم رئیسی مورد انتقاد قرار گرفته است ، از جمله انتخاب محمد مخبر به عنوان معاون اول رئیس جمهور با انتقادهایی همراه بود.