ماژیک کشیدن روی صورت علی کریمی در تبلیغات محصولات بهداشتی!
ماژیک کشیدن روی صورت علی کریمی در تبلیغات محصولات بهداشتی!

ماژیک کشیدن روی صورت علی کریمی در تبلیغات محصولات بهداشتی؛ به ویدیویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، دیده می‌شود که در یک فروشگاه تبلیغات محصولات بهداشتی، روی صورت علی کریمی، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال، ماژیک کشیده شده است. 

ماژیک کشیدن روی صورت علی کریمی در تبلیغات محصولات بهداشتی!

به ویدیویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، دیده می‌شود که در یک فروشگاه تبلیغات محصولات بهداشتی، روی صورت علی کریمی، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال، ماژیک کشیده شده است. علی کریمی از ابتدای خیزش انقلابی علیه رژیم ایران، از مردم ایران حمایت کرده و یکی از چهره‌های سرسخت مخالف حکومت است.

علی کریمی: عید آن روز مبارک بادم که تو آبادی و من آزادم

با انتشار یک استوری، علی کریمی، اسطوره فوتبال ایران، به پیشواز عید نوروز و سال ۱۴۰۲ رفت. او نوشت: «عید آن روز مبارک بادم که تو آبادی و من آزادم».

على كريمى

علی کریمی، اسطوره فوتبال ایران، در ۲۵ نوامبر ۱۹۷۷ در تهران به دنیا آمد. وی به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران شناخته می‌شود.

کریمی در باشگاه‌های مختلفی از جمله پاس، پرسپولیس، باشگاه‌های فرانسه و یوونتوس بازی کرد و به همراه تیم ملی فوتبال ایران، در جام جهانی ۲۰۰۶ حضور داشت.

وی در زمان بازی کردن به دلیل حمایت از حقوق بشر و مواضع سیاسی شخصی خود، به شدت از سوی مقامات ایرانی مورد انتقاد و تهدید قرار گرفت. پس از بازنشستگی از فوتبال، به فعالیت در حوزه فرهنگ و هنر پرداخته است.