هواپیمای اوکراینی
مادر یکی از جانباختگان هواپیمای اوکراینی: من از علی خامنه‌ای و سرداران سپاه شکایت دارم

مادر یکی از قربانیان هواپیمای پرواز ۷۵۲ که توسط سپاه پاسداران سرنگون شد، در دومین سالگرد این فاجعه، علی خامنه‌ای و سرداران سپاه را مسئول مستقیم این جنایت خواند.

مادر یکی از جانباختگان هواپیمای اوکراینی: من از علی خامنه‌ای و سرداران سپاه شکایت دارم

مادر یکی از قربانیان هواپیمای پرواز ۷۵۲ که توسط سپاه پاسداران سرنگون شد، علی خامنه‌ای و سرداران سپاه را مسئول مستقیم این جنایت خواند.

این مادر دادخواه گفت: من فقط از علی خامنه ای و سرداران سپاه شکایت دارم. آنها مقصر هستند و پاره‌های جگر ما را آنان کشتند.

فرمانده سپاه گفت اگر هواپیمای اوکراینی سقوط نمی‌کرد جنگ می‌شد

محسن اسدی‌لاری و زهرا مجد پدر و مادر محمدحسین و زینب اسدی‌لاری که در تیراندازی سپاه پاسداران در هواپیمای اوکراینی کشته شدند، فاش کردند کسی که به آنها گفته است اگر هواپیما سقوط نمی‌کرد جنگ با آمریکا درمی‌گرفت، حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران، بوده است.
.

آقای اسدی‌لاری و خانم مجد، اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، در مصاحبه با روزنامه شرق که روز دوشنبه ۲۰ دی ماه منتشر شد، گفتند که آقای سلامی ۴۰ روز پس از سقوط هواپیما با واسطه یکی از اعضای خانواده این دو مخفیانه ملاقات کرده اند.

زهرا مجد گفت: «حسین سلامی با معاونش آمد و چقدر گریه کرد و آرزو کرد و کاش من در آن هواپیما بودم و ای کاش من رفته بودم و… بعد گفتند می‌دانید اگر اینها نبودند، چه جنگی می‌شد؟ گفت اگر که این اتفاق نمی‌افتاد، ۱۰ میلیون جمعیت کشته می‌شدند و این واقعه باعث شد که این جنگ رخ ندهد.