قهرمان کشتی فرنگی
قهرمان کشتی فرنگی جهان راننده تاکسی اینترنتی شد!

امیر محمد بیات که در رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان جهان در روسیه مدال برنز وزن ۱۳۰ کیلوگرم را کسب کرده بود، برای گذران مخارج زندگی به عنوان راننده تاکسی آنلاین کار می‌کند.

قهرمان کشتی فرنگی جهان راننده تاکسی اینترنتی شد!

قهرمان کشتی فرنگی جهان راننده تاکسی اینترنتی شد؛ امیرمحمد بیات در پاسخ به اینکه آیا کار در تاکسی اینترنتی هزینه های ورزش حرفه ای را تامین می کند یا خیر؟ وی خاطرنشان کرد: برای ورزشکار حرفه ای علاوه بر صرف حدود ۴‌ـ ۵ میلیون مکمل در ماه، باید زمان زیادی را به ورزش روزانه اختصاص داد. به نظر شما این کافی است؟

دارنده مدال برنز رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان جهان تاکید کرد: حرفه ای بودن با دغدغه مالی‌کاری سخت است و تلاش و انرژی چندین برابری می طلبد. دوست دارم با توانایی و آمادگی جسمانی که مدیون کشتی هستم بتوانم در سازمان آتش‌نشانی مشغول کار شوم و این برای من جذابیت خاصی دارد.

امیر محمد بیات

امیرمحمد بیات متولد دهه ۷۰ در تهران، کشتی گیر فرنگی کار و ورزشکار تیم ملی کشتی فرنگی ایران در وزن ۱۳۰ کیلوگرم است که به تازگی موفق به کسب مدال برنز مسابقات جهانی شده است.

این ملی پوش وزن ۱۳۰ کیلوی کشتی فرنگی نوجوان ایران، دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جوانان جهان، در طول فعالیت ورزشی حرفه اب خود در کشتی فرنگی، مدال ها و جوایز زیادی را به دست آورد.