قتل آتشین
قتل آتشین همسر به‌ دلیل سرد بودن چای

قتل آتشین همسر به‌ دلیل سرد بودن چای، مرد خشن که به دلیل سرد بودن چای روی همسرش بنزین ریخت و او را زنده زنده سوزاند در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

قتل آتشین همسر به‌ دلیل سرد بودن چای

این مرد خشن در اعتراض به سردی چای همسرش را آتش زد و کشت، اما دخترش گفت راضی به قصاص نیست.

پرونده قتل این زن بخت برگشته یک سال پیش تشکیل شد و ماموران با حضور در محل از بازجویی حراست بیمارستان از زن جوان به نام لیدا خبر دادند.

این زن به پلیس گفت که شوهرش روی او بنزین ریخته و او را به آتش کشیده است. لحظاتی بعد زن جوان بر اثر شدت سوختگی جان خود را از دست داد.

جزييات اين حادثه

محمود که ابتدا مدعی بود همسرش خودسوزی کرده است، در بازجویی های تکمیلی به قتل اعتراف کرد و گفت: من و ولیدا سالهاست قبل با هم ازدواج کرده ایم.

از همان ابتدا با هم اختلاف داشتیم و درگیر شدیم اما لیدا باردار شد و تصمیم گرفت به این زندگی ادامه دهد. وقتی دخترمان به دنیا آمد، علیرغم اینکه انتظار داشتیم زندگیمان تغییر کند و بهتر شود، اینطور نشد و درگیری‌های ما ادامه یافت.

و متهم ادامه داد: من و ولیدا بارها با هم دعوا کردیم اما در نهایت همه چیز به آشتی ختم شد. تا اینکه روز حادثه لیدا برایم چای آورد، چون چای سرد بود عصبانی شدم و از او خواستم آن را عوض کند.

من این موضوع را با همسرم در میان گذاشته ام. وقتی لیدا جوابم را داد بیشتر عصبانی شدم و روی او بنزین ریختم. البته من قصد کشتن او را نداشتم.