علی کریمی: به خانواده‌ام گفتند حکم تیر علی صادر شده است
علی کریمی: به خانواده‌ام گفتند حکم تیر علی صادر شده است

علی کریمی تایید کرد که زمانی که در دبی بود، نیروهای امنیتی ایران از طریق خانواده‌اش پیامی داده‌اند که حکم تیر علی صادر شده است.

علی کریمی: به خانواده‌ام گفتند حکم تیر علی صادر شده است

علی کریمی ستاره سابق فوتبال ایران می گوید که پس از مدتی زندگی در امارات کشور را ترک کرده است زیرا احساس امنیت نمی‌کرد.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران در گفت‌وگو با مکس امینی تایید کرد که زمانی که در دبی بود، نیروهای امنیتی ایران از طریق خانواده‌اش پیامی داده‌اند که حکم تیر علی صادر شده است.

علی کریمی: اگر این بار کار را تمام نکنیم باید منتظر عواقب بدی باشیم

علی کریمی، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران که به جرگه مخالفان جمهوری اسلامی پیوسته است، در گفت و گو با مکس امینی، کمدین ایرانی-آمریکایی که از شبکه تلویزیونی منوتو پخش شد، گفت: الان به جایی رسیده‌ایم که نه راه پیش داریم و نه راه پس. باید کار را تمام کنیم. چون اگر این بار کار را تمام نکنیم باید منتظر عواقب بدی باشیم.

آقای کریمی که بیش از دو ماه است در حساب های اینستاگرام و توییتر خود از اعتراضات سراسری به جان‌باختن مهسا امینی در بازداشت گشت ارشاد حمایت کرده است، در این گفت وگو که ویدئوی وی روز دوشنبه هفتم آذر منتشر شد، می گوید: هالان همه به یک اجماع رسیدیم و دنبال یک هدف هستیم. در این بین باید حواسمان به یک سری افراد باشد که دنبال ایجاد تفرقه هستند و می خواهند ذهن مردم را منحرف کنند. ما نباید وارد بازی آنها شویم.”

وی گفت: “در ۴۳ سال گذشته همیشه با امید زندگی کرده ایم و اوضاع‌مان بدتر شده است. فقط امیدواریم. اما این بار راه دیگری نداریم. آ راه دیگری جلوی ما پا نگذاشتند. اکنون رسیده ایم. که نه راه پیش داریم و نه راه پس. باید کار را تمام کنیم. چون اگر این کار را تمام نکنیم باید منتظر عواقب بدی باشیم».