علی دایی
علی دایی: به جای سرکوب، فکر اساسی برای مشکلات مردم کنید

علی دایی، پیشکسوت فوتبال ایران، نوشت : به جای سرکوب، فکر اساسی برای مشکلات مردم کنید

علی دایی: به جای سرکوب، فکر اساسی برای مشکلات مردم کنید

علی دایی عکسی از وریا غفوری بازیکن استقلال که گزارش‌هایی از ممنوعیت انتشار تصویرش در صداوسیما منتشر شده، او در اینستاگرام نوشت: باید به جای سرکوب، فکر اساسی برای حل مشکلات مردم کرد.

دایی روز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت تصویری از این ورزشکار کرد با لباس محلی کرد در صفحه رسمی خود در اینستاگرام منتشر کرد و در آن نوشت: ساکت کردن منتقد فقط و فقط پاک کردن صورت مساله است. مردم در سخت‌ترین شرایط اقتصادی هستند و باید به جای سرکوب، فکر اساسی برای حل مشکلات‌شان کرد.

غفوری درباره این اعتراضات گفت: «چطور مسئولین این موقعیت‌ها را می‌بینند و شرمنده نمی‌شوند؟

 

حمایت مسعود شجاعی، کاپیتان پیشین تیم‌ملی، از وریا غفوری

مسعود شجاعی، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران در حمایت از کاپیتان استقلال که گزارش‌هایی از ممنوعیت انتشار تصویرش در صداوسیما منتشرشده است، با انتشار تصویری از وریا غفوری در اینستاگرام نوشت: شرافت یعنی همیشه کار درست را انجام دهید؛ حتی اگر کسی شما را تماشا نمی کند.»

وریا غفوری: حق مردم ایران است که سعادتمند زندگی کنند

وریا غفوری پس از قهرمانی استقلال در لیگ برتر ایران در مصاحبه‌‌ای به رسانه های داخلی گفت: وقتی صحبت از مسائل اجتماعی و مدنی باشد، دیگر فوتبال برای من در اولویت نیست. من باید از جایگاه اجتماعی خود استفاده کنم و صدای هوادارانی باشم که با هزاران بدبختی بلیت تهیه می‌کنند تا تیم را تشویق کنند.»

غفوری گفت: مردم ایران حق دارند شاد زندگی کنند. پس از این مصاحبه عکس وریا غفوری در برنامه فوتبال برتر سانسور شد که عکس دیگر بازیکنان استقلال در این برنامه قابل مشاهده است.

غفوری گفت: این حق مردم ایران است که سعادتمند زندگی کنند.
پس از این مصاحبه عکس وریا غفوری در برنامه فوتبال برتر سانسور شد و این در حالی بود که عکس دیگر بازیکنان استقلال در این برنامه دیده می‌شد.