سهیلا حجاب
ضرب و شتم منجر به شکستگی بینی سهیلا حجاب در زندان!

ماموران حین انتقال سهیلا حجاب از بند به سالن ملاقات، اصرار به تفتیش بدنی خانم حجاب داشته که در پی مخالفت این زندانی، او را مورد ضرب و شتم شدید قرار داده که سبب شکستگی بینی خانم حجاب شده است.

ضرب و شتم منجر به شکستگی بینی سهیلا حجاب در زندان!

به گفته یکی از فعالان مدنی، نگرانی هایی در مورد سلامتی زرتشت احمدی راغب زندانی سیاسی زندان رجایی شهر که ۱۵ روز است با بستگان خود تماسی نداشته و سهیلا حجاب زندانی سیاسی در زندان کرمانشاه مطرح شده است.

یاشار تبریزی، فعال مدنی در ایران، در خصوص وضعیت سهیلا حجاب در زندان کرمانشاه گفت که خانواده این زندانی سیاسی روز ششم فروردین برای ملاقات با وی از تهران به کرمانشاه رفتند اما مسئولان زندان به مادرش اجازه ملاقات با وی را ندادند. اعلام کرده‌اند که او تنها می‌تواند با دیگر اعضای خانواده ملاقات کند.

به گفته آقای تبریزی، در حین انتقال این زندانی سیاسی برای ملاقات، از وی خواسته شد تا لباس های خود را برای معاینه بدنی در بیاورد، اما مقاومت او به درگیری با مأمور بدرقه منجر شد و در اثر این برخورد مأمور، بینی خانم حجاب شکسته است.

سهیلا حجاب لب‌های خود را دوخت

یاشار تبریزی افزود که پس از این اتفاق، خانم حجاب از حضور در جلسه خودداری کرده و اکنون در یک حرکت اعتراضی «چشم هایش را با باند بسته و لب هایش را دوخته است». این در حالی است که او دچار عارضه قلبی است و مطابق نظر پزشک باید به مرخصی استعلاجی اعزام شود.