بازیکن منچسترسیتی
ضرب و شتم بازیکن منچسترسیتی در جریان سرقت از منزل

ضرب و شتم بازیکن منچسترسیتی در جریان سرقت از منزل؛ ژوآو کانسلو ستاره تیم فوتبال منچسترسیتی شب گذشته یک استوری از حمله چهار فرد ناشناس به خود و خانواده اش منتشر کرد.

ضرب و شتم بازیکن منچسترسیتی در جریان سرقت از منزل

ژوآو کانسلو ستاره تیم فوتبال منچسترسیتی شب گذشته یک استوری از حمله چهار فرد ناشناس به خود و خانواده اش منتشر کرد.

وی در توضیح این ماجرا نوشت که این افراد خود را به عنوان سرقت وسایل گران قیمت این بازیکن صورتش را به این شکل درآوردند اما در نهایت او و خانواده اش در امان هستند.

بنر هواداران یونایتد برای ۸۰ سالگی فرگوسن

هواداران منچستریونایتد در اولدترافورد هشتادمین سالگرد تولد سالگی سر الکس فرگوسن را با یک بنر بزرگ جشن گرفتند و این روز را به مربی فراموش نشدنی شیاطین سرخ تبریک گفتند.

استقلال و پرسپولیس از فروردین آماده واگذاری بودند

این روزها در حالی که بحث اخراج استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل مالکیت مشترک مطرح است، این دو باشگاه از فروردین ماه آماده واگذاری بودند اما این اتفاق نیفتاد!

در نامه معاون وقت سازمان خصوصی سازی که در اسفندماه سال جاری به دفتر وزیر اقتصاد نوشته شده، به اقدامات صورت گرفته علیه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اشاره شده است.

حسابرسی و شفافیت در امور مالی، اصلاح ساختار قانونی، اصلاح ساختار مالی، واگذاری ۴ ورزشگاه به استقلال و پرسپولیس، برگزاری جلسات دو باشگاه، تعیین کارگزار بورس و … و از این قرار است که این دو باشگاه تا تا پایان فروردین ۱۴۰۰ واگذار خواهند شد.