شاهزاده رضا پهلوی: خانواده‌های داغدار را تنها نمی‌گذاریم
شاهزاده رضا پهلوی: خانواده‌های داغدار را تنها نمی‌گذاریم

شاهزاده رضا پهلوی با اشاره به چهلمین سالگرد کیان پیرفلک، آیلار حقی، حمیدرضا روحی، سپهر مقصودی و تعدادی از جان باختگان در روزهای آتی نوشت: کودکان و جوانانی باهوش، شجاع و پر از شور زندگی که به دست پاسداران ضحاک به قتل رسیدند. خانواده‌های داغدار را تنها نمی‌گذاریم.»

شاهزاده رضا پهلوی: خانواده‌های داغدار را تنها نمی‌گذاریم

مراسم چهلم کیان پيرفلک از ساعت یک تا دو بعدازظهر روز دوشنبه پنجم دی ماه در مسجد روستای برچستان گورویى و سپس از ساعت دو تا چهار بعد از ظهر در آرامگاه همان روستا برگزار می‌شود.

در اعلامیه‌ای منتشر شده برای مراسم کیان پیرفلک از «هم‌وطنان نجیب» و «تمام انسان‌های نیک اندیش» نام برده شده و از مردم خواسته شده در این مراسم شرکت کنند.

در همین حال، پدر کیان، میثم پیرفلک، که او نیز پس از حمله ماموران به خودروی آنها در شامگاه ۲۵ آبان ماه مجروح و به بیمارستان منتقل شد، به تازگی از مرگ فرزندش مطلع شد.

در پی حمله ماموران سرکوبگر به بازار ایذه، کیان ۹ ساله در حالی که به همراه پدر و مادر و برادر کوچکترش در ماشین به خانه باز می گردد، مورد اصابت گلوله ماموران قرارگرفت و کشته شد.

مراسم چهلم آیلار حقی

مراسم چهلم آیلار حقی یکی از جان باختگان خیزش انقلابی مردم نیز روز سه شنبه ششم دی ماه بر سر مزار وی در آرامستان «وادی رحمت» تبریز برگزار می شود.

مراسم چهلم حمیدرضا روحی نیز روز پنجشنبه ۸ دی ماه از ساعت ۱۵ بر سر مزار وی در بهشت ​​زهرا تهران برگزار می شود.