سقوط بالگرد حامل وزیر ورزش و جوانان
سقوط بالگرد حامل وزیر ورزش و جوانان

سقوط بالگرد حامل وزیر ورزش و جوانان؛ حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان، رئیس اورژانس کرمان که روز پنجشنبه چهارم اسفندماه بالگرد حامل وی و هیئت همراهش سقوط کرد، گفت: وضعیت مناسبی ندارد و وضعیت وی وخیم است.

لحظه سقوط بالگرد وزیر ورزش

ویدیوی که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود لحظه سقوط بالگرد حامل وزير و مدیران ورزش دولت در کرمان را نشان می دهد. بر اثر این حادثه مشاور وزیر کشته شد و حمید سجادی وزیر نیز دچار خونریزی مغزی شد.

تصاوير حمید سجادی،‌ وزیر ورزش لحظه سقوط بالگرد

روز گذشته بالگرد حامل حمید سجادی وزیر ورزش و همراهانش در ورزشگاه شهر بافت سقوط کرد. تاکنون اسماعیل احمدی از مقامات امنیتی نزدیک به قالیباف و مشاور سجادی در این حادثه جان باخته است. گزارش ها حاکی از وخیم بودن حال حمید سجادی و مدیران کل ورزش تهران و آذربایجان شرقی است.

سقوط بالگرد وزیر ورزش

محمد صابری در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم از «خونریزی مغزی» وزیر ورزش خبر داد و گفت: «برای انجام عمل جراحی و درمان تخصصی با بالگرد به کرمان منتقل می شود».

رئیس اورژانس کرمان درباره وضعیت سایر مصدومان این حادثه گفت: گزارش های اولیه حاکی از آن است که اکثر مدیران حاضر در این بالگرد دچار شکستگی دست و پا شده اند.

در گزارش جدید خبرگزاری‌های ایران به نقل از محمد حسینی، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور آمده است: نگرانی‌های اولیه درباره وزیر ورزش و جوانان برطرف شده و وی اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه تحت نظر است.