قالیباف
سفر جنجالی دختر و داماد قالیباف به ترکیه؛ علت اين سفر چه بود؟

سفر جنجالی دختر و داماد قالیباف به ترکیه؛ خانواده قالیباف برای تهیه سیسمونی نوه رییس مجلس به ترکیه سفر کردند!

سفر جنجالی دختر و داماد قالیباف به ترکیه؛ علت اين سفر چه بود؟

کاربران شبکه های اجتماعی تصاویری از زهرا مشیر و مریم قالیباف، همسر و دختر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس اصولگراهای ایران، با حجم زیادی سیسمونی کودک، هنگام ورود به فرودگاه امام خمینی تهران از استانبول ترکیه به همراه امیررضا بحرایی داماد او در فضای مجازی منتشر کردند.

انتشار تصاویری از خانواده قالیباف در شامگاه سه شنبه ۳۰ فروردین ماه توسط کاربران ایرانی، واکنش های بسیاری را در پی داشت و بسیاری خواستار استعفای رئیس «مجلس انقلابی» به دلیل تناقض بین حرف و عملش شدند. 

چند تا از مسافران استانبول یک سری فیلم و عکس از یک خانواده چادری (در پروازهای ترکیه خیلی مرسوم نیست) فرستاده‌اند که امروز بخاطر حجم بالای بار با متصدی کانتر به مشکل خورده‌اند و بعد با رفتار عوامل هواپیمایی معلوم شده از خانواده مسئولین‌اند.

مخالف تولید ملی!

قالیباف که در جریان انتخابات ریاست جمهوری، دیگر دولتمردان را به واردات کالاهای لوکس از خارج متهم کرده بود و آنها را مخالف تولید ملی می خواند، جامعه ایران را به «۹۶ درصد گرفتاران و ۴ درصد رانت‌خواران» تقسیم کرد، وی پیش از این از وزیر سابق آموزش و پرورش به دلیل واردات لباس کودکان از ایتالیا انتقاد کرده و این رفتار را مانع رشد اقتصادی این کشور توصیف کرده بود.