زنان بی‌حجاب

فرشته روح‌افزا، پژوهشگر حوزه زنان بیان کرد اگر مقامات جمهوری اسلامی به حرف فیفا گوش دهند، زنان بی‌حجاب می‌شوند و کنار مردان بنشینند.

در گفت و گو با یکی از روزنامه ها این پژوهشگر حوزه زنان از درخواست فیفا برای بازکردن درهای ورزشگاه های جمهوری اسلامی برای حضور دختران و بانوان ایرانی در مسابقات صحبت کرد و از دخالت فیفا در این زمینه انتقاد کرد.

وی سبک زندگی جمهوری اسلامی ایران را با حضور زنان در ورزشگاه مخالف دارد و از مسئولان وزارت ورزش خواست تا به خواسته فیفا توجه نکنند.

زنان در ورزشگاه

این پژوهشگر زن اضافه کرد: «اینکه زنان را در محیطی که حتی خودشان هم ورزش نمی‌کنند و محیطی کاملا تفریحی است وارد کنیم، اصلا به صلاح نیست و مخالف سبک زندگی ایرانی اسلامی است»!

این پژوهشگر زن  در ادامه حمله خود به فیفا گفت که فدراسیون بین‌المللی فوتبال درخواست کرده است که حضور زنان در ورزشگاه ها غیرانتخابی و تصادفی باشد که ما اجازه نمی دهیم.

فیفا

وی توضیح داد: « فیفا در ابتدا گفت که زنان باید به ورزشگاه‌ها بیایند، اما بعد از آنکه زنان را در دولت قبل به ورزشگاه بردیم، وی مدعی شد که این حضور نباید گزینشی باشد».

فرشته روح‌افزا اضافه کرد: «دفعه بعد ممکن است، فیفا، بزرگترین دشمنان عزت زنان است، بگوید؛ زنان بی‌حجاب باشند. اگر به حرفشان گوش دهیم در نهایت می‌گویند؛ باید زنان و مردان کنار هم بنشینند»!